2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878521 بازدید | 47863 پست
سلام یاس عزیز و بقیه دوستان لطفا راهنماییم کنید دوستان مشکل ایمن  تا حد  مهم هست تو انتقا ...

سلام عزیزم. بله مشکل ایمنی اتفاقا تو میکرو بیشتر تاثیر داره نسبت به بارداری طبیعی. ان شالله اینبار با درمان مثبت میشی.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
اینایی که سقط کردین.... یه سوال دارم اولش ازتون لک های سیاه اومد؟ یا لخته های خیلی کوچیک سیاه و خی ...

برا من خون با دفع يه كيسه سفيد تموم شد

واي يادم افتاد دوبازه😭

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان مینا قطع دسترسی شده . . لطفا ب نی نی یار بگید رسیدگی کنه . خودش نمیتونه بیاد

وای چرا؟! من بلد نیستم چیکار کنم! کاش یه کاربری دیگه درست کنه.

احتمال حساسيت و واكنش هست بايد تحت نظر باشي

من هر سری میرم بیمارستان، خیلی بد برخورد میکنن! انگار ارث باباشونه! میگن برو درمانگاه بزن! منم گفتم هیچ جا مسئولیت قبول نمیکنن! اما هر سری، هر دیقه میپرسن ویال اخرته؟!  کی تموم میشی؟! اصلا راضی نیستم اونجا سرم بزنم اما مجبورم. حتی یکبارم بخاطر تزریق سریع سرمها حساسیت شدید دادم! ۶ ساعت معطلی و عذاب که میکشم یه طرف، رفتار بد پرسنل اورژانس زنان یه طرف!

2728
سلام منم دوتا سقط داشتم هردوتاشون قلب داشتن ولی هفته 9 قلبشون دیگه نزد و رشد نداشتن  مشکل ایمن ...

با درمان مناسب ان شالله نتیجه می گیری. حتما برو متخصص سقط مثل دکتر سهیلا عارفی. داروهاتو استفاده کنی دیگه مشکل سقط پیش نمیاد ان شالله. 

بچها من لک دیدم،رودستمال ی قطره چیکار کنم

سلام عزیزم نگران نباش استراحت کن من خودم یه بار خون ریزی کردم روزی دوتا امپول پروژسترون و دوتا شیاف پروژسترون داشتم خون ریزی کردم شیاف شد سه تا جفتم خون ریزی کرده بود خداروشکر خوب شد 

سلام. من امروز بتام مثبت شد.و اولین آمپول انوکسپارین رو زدم.ولی آزاد یک دونه خریدم.داروخانه گفت بای ...

سلام مبارک باشه عزیزم چند تا سقط داشتی چند هفته قلب داشتن ؟ دکترت کی بوده مشکلت رو چی تشخیص دادن 

من هر سری میرم بیمارستان، خیلی بد برخورد میکنن! انگار ارث باباشونه! میگن برو درمانگاه بزن! منم گفتم ...

عزیزم منم دقیقا مشکل شما رو دارم خیلی اذیت می کنن بیمارستان واسه زدن دیوانه م می کنن هرسری همش دلم میخواد بزنم زیر گریه..میخواسم دیگه نفرینشون کنم اخه چرا اینقد لزار میدن ..من که یه بیمازستان گفت اینحا دیگه نیا نمیزنیم خصوصب میرم هرسری دویست میدم خدا ازشون نگذره

عزیزم منم دقیقا مشکل شما رو دارم خیلی اذیت می کنن بیمارستان واسه زدن دیوانه م می کنن هرسری همش دلم م ...

من بفيه الله تهران ميزدم خدا خيرشون بده چون هميشه تنها ميرفتم و دلم هم هميشه گرفته بود خود سرپرستار مي اومد كنارم ميشست باهام حرف ميزد برام قرآن ميخوند خوراكي مياورد ميخورديم خيلي خيلي عالي بود الان كه بهش فكر ميكنم ميبينم چقدر تو روحيه بد اون روزام كمك كننده بود 

هميشه هم مامان كوچولو صدام ميزدن خدا ميدونه چه حس خوبي بهم دس ميداد☺️

سلام مبارک باشه عزیزم چند تا سقط داشتی چند هفته قلب داشتن ؟ دکترت کی بوده مشکلت رو چی تشخیص دادن&nbs ...

ممنون.دوتا.هر دو 6 هفته قلب تشکیل میشد. . و یک ماه بعدش میمردن.مشکل ایمنی و انعقادی.

خدایا خودت پناه دلم باش.
من بفيه الله تهران ميزدم خدا خيرشون بده چون هميشه تنها ميرفتم و دلم هم هميشه گرفته بود خود سرپرستار ...

تهران که خیلی خوبه  بقیه الله خیلی عالیه شنیدم تهران میذن اومجا راحت میزنن ما شهرستانیم عزیزم که اینقد درگیر و گرفتاریم هر بار سرم زدنمون انگار میخوایم بریم زجرخونه از اولش استرس و درگیری تا اخرش..

من سریه آخر 620هزار دادم واسه تزریق سرم تو تبریز خدا ازشون نگذره تازه باکلی منت تزریق کردن

وایییییی ششصد و بیست با خود سرم ها یا بدونش؟؟با سرم باشه که درسته خصوصی ها هزینه تزریق دویست تومن می گیرن

من سریه آخر 620هزار دادم واسه تزریق سرم تو تبریز خدا ازشون نگذره تازه باکلی منت تزریق کردن

خدا نگذره ازشون 

سري آخر اصلا از من پول نگرفتن رايگان زدن

2706