2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878608 بازدید | 47863 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها..کسی میدونه چرا باید ای وی ای جی رو حتما تو بیمارستان تزریق کنیم.به من گفتن حتما برم بیم ...

احتمال حساسيت و واكنش هست

بايد تحت نظر باشي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2728
کسی دلیل بارداری پوچو میدونه؟ باید چه آزمایشایی بدیم

اغلب ايمني و انعقادي

ازمايشات صفحه  ٣٠٥ هست

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

سلام.

من امروز بتام مثبت شد.و اولین آمپول انوکسپارین رو زدم.ولی آزاد یک دونه خریدم.داروخانه گفت باید بری اداره بیمه.اسمت تو سیستم ثبت بشه.بعدش هر داروخانه ای بری با بیمه برات حساب میکنند.بیمه امون خدمات درمانی سابق هست.که الان شده سلامت.کسی میدونه کجا باید برم؟ داروخونه نمیدونست.

خدایا خودت پناه دلم باش.
سلام. من امروز بتام مثبت شد.و اولین آمپول انوکسپارین رو زدم.ولی آزاد یک دونه خریدم.داروخانه گفت بای ...

آره تماس بگير مركز بيمه سلامت

اونجا بهت آدرس ميدن

داروخونه هاي هلال احمر هم اگه نامه از دكتر داشته باشي و آزمايش مثبت بارداري و نسخه بهت ميدن

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
سلام بچه ها..کسی میدونه چرا باید ای وی ای جی رو حتما تو بیمارستان تزریق کنیم.به من گفتن حتما برم بیم ...

چون قبلش سرم ضد حساسيت ميزني و اگه خدايي نكرده واكنش نشون بدي تو بيمارستان تجهيزات رسيدگي هست

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706