2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876296 بازدید | 47858 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من ديروز يعني ٢٢ آذر ساعت ٢شب زايمان كردم ساعت ١٢شب با دردي مثل معده درد و دل پيچه رفتم ...

الهي شكر

الهي شكر

قدمش پرخيرو بركت 

دوست داشتي عكسشو بذار

اسمشم بوگو خب

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2456
سانی خانوم شما بارداری؟

نه عزیز دلم از دی میرم اقدام به امید خدا..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

من دارم سقط میکنم. خیلی حال روحیم بده. خییییلی. همش فکر میکنم سونو گرافی اشتباه کرده. نمیدونم برم سونوی واژینال یانه. دکترم شیافو قط کرد. گف بزار سقط بشه ولی فقط لکه های سیاه ازم میاد😢😢😢😢😢😢😢

الهی عاملنا بفضلک ولا تعاملنا بعدلک یا ارحم الراحمین
2714
من دارم سقط میکنم. خیلی حال روحیم بده. خییییلی. همش فکر میکنم سونو گرافی اشتباه کرده. نمیدونم برم سو ...

عزیزم همه ماها سقط داشتیم و حالت رو درک میکنیم 

من خودم وقتی سونوگرافی گفت قلبش نمیزنه شک داشتم باورم نمیشدسونو واژینال هم رفتم

حالا برای اینکه ته دلت مطمین بشی بد نیست سونو واژینال بشی

بعدش رفتم که قرص بگیرم برای سقط گفتن باید دو تا سونوگرافی تایید کنن قلبش نمیزنه و خللاصه سونو دوم هم بدردم خورد

سلام منم دوتا سقط داشتم هردوتاشون قلب داشتن ولی هفته 9 قلبشون دیگه نزد و رشد نداشتن 

مشکل ایمنی دارم غلظت خون و تیرویید آزمایش هفته پیشم مشخص شد apcrم هم مشکل داره کسی بوده با شرایط من بارداری موفقی داشته باشه؟لطفا بگید تا امیدوار بشم

اینایی که سقط کردین....

یه سوال دارم

اولش ازتون لک های سیاه اومد؟ یا لخته های خیلی کوچیک سیاه و خیلی سفت که اصلا بافتش از هم نشه

الهی عاملنا بفضلک ولا تعاملنا بعدلک یا ارحم الراحمین
2706