2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878514 بازدید | 47863 پست
سلام .نازنین جون تیرویید و پرولاکتین و فاکتورهای انعقادیت نرمالن گلم
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ارنیکا جون .عزیزم خیلی پردنی مهمه از قبل خورده بشه.من یادمه رزاقی اصرار شدید داشت که اصلا موقع پردنی خوردن اقدام نداشته باشم.ایشالله عزیزم اینبار جواب میگیری خانمی
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
مرسی خانومی من که خیلی امیدوارم حالا نمیدونم از دکتر بخوام گلکزان 6000بزنم اینباریانه من A1298C C677T BETA FIBRINIGEN هتروزیگوتم PAI هم نرمالم کسی چیزی ازاینا میدونه
دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
2728
سلام دخترا ٢تا دکتر خوب هست سهیلا عارفی فاطمه رزاقی هر دو عالین
٢٢٧٢٩٧٥٢
شنبه دوشنبه سه شنبه چهار شنبه
دکتر رزاقی تجریش دزاشیپ بعد از اتشنشانی جنب دییرستان سلام ساختمان پزشکان طبقه ٤ دخترا وقتاش پر شده شنبه زنگ بزنید
سایه جون میتونی پیش رزاقی یا عارفی بری،یک از یک بهتر.خیلی ها باهاشون جواب گرفتند
2706