2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878586 بازدید | 47863 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب تو بیمارستان سرم رو زدم. روز 25 سیکلم. برام دعا کنید خانما

عزيزم مبارك باشه ان شاءالله به سلامتي ني ني گلت رو بغل كني ميشه بگي چند تا سقط داشتي و علت سقطات چي بود ؟كدوم دكتر برات سرم نوشت؟

2728
سلام عزیزم مبارک باشهع ان شاالله به سلامتی نینی نازو بغل بکنی گلم..تهرانی؟سرم رو چهارتاشو تایید کردن ...

سلام. خیلی ممنون. انشالله برای شما. نه تهران نیستم من به تعطیلات برخوردم رفتم بیمارستان بستری شدم و سرم رو برام زدن. با تزریق و یه شب بستری شد 440 تومن

عزيزم مبارك باشه ان شاءالله به سلامتي ني ني گلت رو بغل كني ميشه بگي چند تا سقط داشتي و علت سقطات چي ...

متشکرم از لطف شما. دو تا سقط داشتم. علت هم مشکلات ایمنی و هم انعقادی. دکتر رزاقی بهم یه نامه داد که باید سرم بزنم. تو بیمارستان هم یه دکتر داخلی برام ویزیت کرد

سلام. خیلی ممنون. انشالله برای شما. نه تهران نیستم من به تعطیلات برخوردم رفتم بیمارستان بستری شدم و ...

عزیزم بخش اورژانس بستری شدی یا بخش دیگه؟با هزینه سرمت شد اینقد؟یا سرم رو خودت از بیرون تهیه کردی؟؟کدوم شهری؟منو اینقد سر تزریق اذیت می کنن این دوره چهارممه باید بزنم هربار یه بهونه میارن با اینکه دکتر نامه و همه چیز میده باز میکن ما نمی زنیم برو یه بیمارستان دیگه و مسیولیت قبول نمی کنیم و ..سی اول دوم با ببست و هفت تومن تو بخش اورزانس واسم زدن ولی سومی رو مجبور شدم برم خصوصی دویست و خوردی ازم گرفتن

عزیزم بخش اورژانس بستری شدی یا بخش دیگه؟با هزینه سرمت شد اینقد؟یا سرم رو خودت از بیرون تهیه کردی؟؟کد ...

بخش زنان. کلا همین هزینه شد. سرم رو خودشون دادن. منم 12 ساعت اذیت کردن تا بستری بشم. امیدوارم برای شما هم حل بشه عزیزم

سلام دخترای خوب تو رو خدا به منم کمک کنید حالم خیلی بده خیلی....من سابقه 11تا سقط دارم همه رو خودم باردار شدم ولی تو ماه دوم سوم یا قلبشون تشکیل نشد یا تشکیل میشد بعد از کارمیوفتاد ...همه کاری هم کردم هپارین و پردنی وشیاف و پرژسترون ....لنفوتراپی دو بار کردم بی نتیجه بود تو بارداری پنجم سرم ای وی ای جی زدم بازم نموند تهران رفتم یزد رفتم ولی همه اش بی فایده ...سه بار انتقال جنین انجام دادم نشد خلاصه سرتونو دردنیارم به هرجا و هر کس که بگید متوسل شدم ولی نشدکه نشد این بارآخر رفتم پیش دکتر کلانتر بهم گفت برو رحم اجاره ای ولی شوهرم مخالفت شدید کرد قرار شد سه تا جنین فریزی که داشتم رو انتقال بده.. قبول کردم ..بعداز چهارماه همه چیز okشد رحمم تو بهترین حالت بود جنین ها رو هم گذاشتن به بلاستوسیت برسه یعنی ار سه روزه بشه پنج روزه ...سه روز قبل از انتقال سرم آی وی آی جی تزریق کردم ...روز انتقال بهم گفتن فقط دوتا جنینات رشد کرده اون یکی رشد نکرده باید بریزیمش دور بازم قبول کردم خلاصه باتمامامید و آرزو رفتم اتاق انتقال و ایندفعه واقعا امیدوار بودم که میشه اومدم خونه مامانم اومد پیشم قربونش برم عین پروانه دورو برم بود و دعا میکرد برام ...شوهرم که انگار رو ابرا بود همه اش شکم منو بوس میکرد و مطمئن بودایندفعه گرفته اما ....دیروز آز دادم و با جوابش دنیارو سرم خراب شد بازم منفی بود هنوز شوهرم نمیدونه آخه قرار بود فردا آز بدم ولی دیروز یدفعه افتاد به دلم گفتم روز اول ربیع الاول شاید خدا عیدیمو داد ولی بازم مثل همیشه نه منو دیدو نه صدامو شنید دلم واسه شوهرم کبابه نمیدونم چطوری تو صورتش نگاه کنم واقعا ایندفعه خیلی امیدوار بود ....تو رو خدا بگید چیکار کنم دارم دق میکنم قبل از این کار آخر به شوهرم گفتم اگه ایندفعه شد که خداروشکر اگه نشد از هم جدا میشیم چون خیلی اعصاب خوردیش زیاده واقعا اینقدر غرق تو مشکلمون شدیم که هیچ لذتی از زندگیمون نمیبریم ...اینقدر  رو این قضیه حساس شدیم که تا میفهمیم کسی بارداره یا زایمان کرده خونه ما میشه جهنم واقعی ....تو رو خدا خواهرانه کمکم کنید من خواهر ندارم که بهش تکیه کنم لطفا 

خدایا کمک کن زیباترین سنفونی زندگیم رو بشنوم (قلب بچه ام رو میگن) 

سلام دوست عزیز واقعا متاسفم من چهار بار سقط جنین به علت ایست قلبی نه هفته داشتم رفتم پیش دکتر رزاقی تهران از لحاظ رحم و ایمنی و انعقادی بررسی شدم مشخص شد مشکل ایمنی و انعقادی دارم الان باردارم انوکساپارین ۶۰۰۰ و اسپرین و سرم ای وی ای جی ماهی ۲۰ گرم تا هفت ماه هر ۲۸ روز باید تزریق کنم به نظرم شما کامل بررسی نشدین باید از لحاظ رحم و ایمنی و انعقاد کامل بررسی بشین همین طور شوهرتون باید ازمایش دی اف ای بده دکتر رزاقی الان خارجن دکتر عارفی و معینی و چوبساز هم تو سقط مکرر فعالیت دارن ولی دکتر رزاقی عالی بودن 

سلام دخترای خوب تو رو خدا به منم کمک کنید حالم خیلی بده خیلی....من سابقه 11تا سقط دارم همه رو خودم ب ...

سلام عزيزم خيلي برات متاسفم چقد شرايطمون شبيه همه منم ١١ بار سقط داشتم برات درخواست دوستي ميفرستم لطفا قبول كن 

سلام دخترای خوب تو رو خدا به منم کمک کنید حالم خیلی بده خیلی....من سابقه 11تا سقط دارم همه رو خودم ب ...

گلم بیا برو تحت نظر دکتر طرازی، دکتر عالی هست برای سقط مکرر، حتی از رزاقی سخت گیر تزه برای ازمایشهای ایمنی و انعقادی و یه ویزیت هم باید بری پیش دکتر توکلی که متخصص ایمونولوژی هست یعنی درباره ی سقطت هم دکتر زنان خوب باید بری که کاملا به ازمایش های سقط مکرر اشراف کامل داره هم ایمونولوژی بری که تخصص اصلیش سقط هست، دکتر مريم توکلی تد ابن سینا هست خیلی راحت میتونی ازش نوبت بگیری

گلم بعد تو هر بار ای وی اف فقط 30درصد احتمال بارداری هست اصلا نا امید نشو، تلاش بکن، خدا هم توانا است هم دانا است و هم بینا، هیچ وقت دست از تلاش برندار 

دوستم بعد 11بار سقط الان متوجه شده مقاومت به انسولین داره، حتماااا پیش مریم توکلی برو، تخصصش سقط مکرر، و متخصص ایمونولوژی هست، و همه چیز رو بررسی میکنه، چون سقط در حيطه ی تخصص ایمونولوژی هست، وقتی با ایمونولوژی چک شدی بعد برو پیش دکتر طرازی که دکتر زنان هست، بعد دوتایی تصميم میگیرن که چه درمانی رو برات شروع کنن، دکتر توکلی نظرش و درمانشو مینویسه و میبریش برای دکتر زنانت که طرازی هست اون با توجه به نظر متخصص ایمونولوژی و نظر خودش که متخصص زنان  هست و خیلی به این ازمایش ها وارده درمانت رو شروع میکنن 

2706