2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878636 بازدید | 47863 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به دوست منم اینو.گفت ولی روز 12رفت مشکلی نبود با این حال گفت هیسترو شو بهتر که دوستم انجام نداد چون ...

دوستتان اقدام کرده الان؟ برای من مشکل ایمنی و انعقادی هم تشخیص داده نمی دونم چرا شک کرده به این ،از یه طرف می گم ایشالا چیزی نباشه و هیسترو نرم،از یه طرف می گم یه چیزی نمونه من چک نکرده باشم خدایی نکرده دوباره دردسر بشه

دوتارو تو ازمایشاتت هست ولی درصدی زده باید کامل بدی ک مشخص بشه چند دوره سرم میخوای و همچنین کورتن وا ...

یعنی با اینا مشخصه که من حتما مشکل ایمنی دارم؟؟؟؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
ببخشید مشکل شما چی بود؟؟؟ سابقه سقط داشتید؟ سقطای قبلیتون چه جوری بود؟ زیر نظر دکتر رزاقی بودید؟ ...

من اولین بارداریمه گفتن سقط بشه نشون دکتر ندادم دکتر سونو این حرفو زد ولی چون علائمم دارم نرفتم برا سقط گذاشتم این هفته هم بگذره ک بشه دوهفته بعد برم

خوب عزیزم این قوطی های ای وی ای جی مثلا چار تا داری برای یک ماه چطوریه ؟ چارتاشو باز میکنن میریزن تو ...

عزیزم این سرمها مثل بقیه سرمهای دیگه آماده تزریق هستن. یعنی ست سرم بهشون وصل میشه و با آنژوکت نبه آدم تزریق میکنن. عکسشو برات میذارم! اون بار اول پرستارها اشتباهی سرم رو باز کردن وریختن تو نرمال سالین و تزریق کردن! هر سرم که یه شیشه کوچیک هست باید آهسته و در عرض یکساعت تزریق بشه. چهار تا سرم داریم که هر کدوم یکساعت باید طول بکشه. یه رگ دیگه هم میگیرن که با اون یه نرمال سالین 500 میلی لیتری باهاش تزریق میکنن. این  یه دونه سرم نرمال سالین هم باید حدود 4 ساعت و همزمان با اون سرم آی وی آی جی ها تزریقش طول بکشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
دوستان من همش میرم دستشویی یعنی تا میام بیرون بازم حس دستشویی دارم.  کسی مثل من هست؟؟ طبیعیه؟

عزیزم ماههای آخر مثل ماههای اول تکرر ادرار دوباره شروع میشه. بخاطر فشار جنینه فکر کنم. فقط سعی کن اگه از فرنگی استفاده میکنی، موقع ببخشید ادرار کردن کمی به جلو خم بشی تا به مثانه فشار بیاد و همه ادرار تخلیه بشه. اینجوری تا اومدی بیرون باز احساس ادرار نداری.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2706