2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878622 بازدید | 47863 پست
به بازو راحت میزنی؟فکر کنم رون راحتتر باشه اره روزی دو تا خیلی سخته من تا الان روزی یدونه زدم شکمم ...

والا هنوز انوكسا رو نخريدم همون هپارين رو ديروز به همسرم گفتم برام زِد تو بازم خدايي درد زياد نداشت بهتر از شكم بود به رون هم ميزنم ديگه گردشي خدايي سخته يه جا شكمم شبا ميخابم يكم به پهلو روش فشار مياد جاي آمپول ها درد ميگيره

والا هنوز انوكسا رو نخريدم همون هپارين رو ديروز به همسرم گفتم برام زِد تو بازم خدايي درد زياد نداشت ...

اهان همسرت میزنه اخه من خودم میزنم حس میکنم بازو سخته رون راحتتره

حالا پخشش کن چون از اول هپارین روزی دو تا زدی واقعا تا اخرش اگه به شکم بزنی بیچاره میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام بچه ها من چندماه پیش تو۲۱هفته دوقلوزایمان زودرس داشتم الان دوباره میخام برم توسیکل میکرو وداروهاموبگیرم خیلی استرس دارم دوباره این اتفاق بیفته برام کسی بوده بعدزایمان زودرس دوباره بارداری موفقی داشته لطفا بیادبهم تجربشو بگه اخه من ازمایش ایمنی وانعقادی داده بودم ودارومصرف میکردم ولی بازم نشد

سلام مینا جون ممنون ک ب یادم بودی.اتفاقا یکی از بچه ها دیروز وقتشا داد ب من من جاش رفتم.با کلی عجله ...

سلام .چطوری رفتید .من هفته پبش رفتم تهران رفتم یه سری که شده روزای زوج.رفتم با همسرم هر چی التماس کردم که اخر مریضا .وسط ....گفتم از راه دور اومدم گفت نمیشه که نمیشه.فقط ماماش واسه شوهرم ازمایش اسپرم نوشت .

کاش مینشستم تا اخر وقت شاید میذاشت ....

منم وقتم 31شهریوره خیلی دیره .خرداد وقت گرفتم حالا.

کاش یکی هم وقتشو میداد به من زودتر میرفتم ...خب بالاخره کار خیری پیش میاد طرف نشه بره ...

شما رفتی جی گفت بهتون ...

منم اولین باره میخوام برم پیشش

ولي خب ارزششو داره براي همه ي منتظرا ماماناي دل شكسته  مامانايي كه منتظر اومدن فرشته شون هستن ...

عزیزم خدا واسه پدر و مادرش حفظ کنه و عاقبت بخیر بشه ..

من رفتم پیش رزاقی هفته پیش هر کاری کردم گفت نمیشه.کاش مینشستم شاید اخر وقت ویزیت میکرد...

برای شوهرم  ازمایش اسپرم و دی ان ای اسپرم نوشت .رفتم ابن سینا کلا همسرم ویزیت شد و ازمایش خون و اسپرم...کامل تر از رزاقی نوشت همسرم همه رو داد جوابش رو بردیم گفت خوب و نرماله ...چون شوهر من قبلا کم تحرک و مورفولوژی داشت .

گفت همسرت هم ویزیت بشه یا مشکل از همسرته یا جزو 15در صد ناشناخته اید ...

ویزیت شدم گفت مشکلی نداری.البته چند تا فوق متخصص هم رفتم گفت یه مشکل کوچیک انعقادی داری که باید هپارین اسپرین استفاده کنی اگه مثبت شدی...

گفت سی دی ها رو بنویسگفتن  دیگه منسوخ شده و هزینه اضافه اس .ایمنی هم اگه مشکل داشته باشی درمان نداره.گفتم سرم چیه .گفت جدیدان ثابت شده زدن یا نزدنش تاثیری نداشته .یکی از دوستام هم باید میزد نزد چیزی نشد نی نی داره....

خلاصه همه دکترا گفتن فقط مونده هیسترو که باید انجام  بدی ببینی مشکلت چیه سپتوم یا ....که گذاشتم هیسترو رو برم پیش رزاقی ....

این ازمایشات همسرمه 

کسی سر در میاره بگه ممنون میشم 

عزیزم خدا واسه پدر و مادرش حفظ کنه و عاقبت بخیر بشه .. من رفتم پیش رزاقی هفته پیش هر کاری کردم گفت ...

من کسایی رو دیدم فول دارو بودن باز سقط کردن با سرمم بچشون مونده ابن سینا ازنظر من خوب نیست

من کسایی رو دیدم فول دارو بودن باز سقط کردن با سرمم بچشون مونده ابن سینا ازنظر من خوب نیست

ابن سینا نگفت سرم رو جای دیگه دو تا فوق متخصص گفتن ...

من ابن سینا واسه ازمایش همسرم رفتم .چون رزاقی اونجا رو قبول داره...

خودم وقت دارم پیش رزاقی .

سلام .چطوری رفتید .من هفته پبش رفتم تهران رفتم یه سری که شده روزای زوج.رفتم با همسرم هر چی التماس کر ...

عزیزم من دوتا از بچه ها وقت داشتن کنسل کردن بهم گفتن اگه میخای جامون برو منم زنگیدم منشی گفت بیا.منم وقتم ۱۷ شهریوره اگه میخای جای من برو.من نمیخام برم.

عزیزم من دوتا از بچه ها وقت داشتن کنسل کردن بهم گفتن اگه میخای جامون برو منم زنگیدم منشی گفت بیا.منم ...

جدی میگی عالیه ...چطوری .بگم جای فلانی اومدم ..اگه این کار کنی که ممنونت میشم عزیزم

2706