2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879041 بازدید | 47871 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مائده جون

این چند روزه هم فشارم بالاس مثلا 14 و 13 روی 9 یا 10 و هم اینکه کمی دفع پروتین دارم. رزاقی گفت فردا 7 صبح بیا بهمن خودم فشارتو و بگیرم و یه آز ادرار دیگه بنویسم. ممکنه بستریم کنه چند روز؟ بهمن هزینه بستریش چقدره؟ 5 روز مونده به زایمانم اخه! بیمه هزینه بستری رو میده به غیر از هزینه سز؟

سلام  ماۓده جون امروز تب کردم سرمم درد میکنه نمیدونم از بارداریه یا سرما خوردم . نمیدونم چیکار ...

تب چييي

نبايد تب كني اصلا

تبت چنده؟!

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2738
مائده جون این چند روزه هم فشارم بالاس مثلا 14 و 13 روی 9 یا 10 و هم اینکه کمی دفع پروتین دارم. رزاق ...

عزيزم 

١٤رو نه بالا نيست

دارو مييده مياد پايين

نمك حذف كن كلا

استرسم نداشته باش

بستري كه فكر نكنم

دارو ميده و كنترلش ميكنند 

اما دفع زياد باشه ممكنه سز كنه

رزاقي معمولا ريسك نميكنه

هزار ماشالله بچه ام كامله و بدنيام بياد مشكلي نيست

مياد بيرون تپلش ميكني

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

مينا

پاشويه كن

خودتو خنك كن

زنگ بزن رزاقي

تو بارداري اصلا نبايد تب داشته باشي

احتمالا عفونت كردي

خوشحالم با شما آشنا شدم باراهنمایی شدم پیگیر درمانم هستم توکل به خدا 

ايشالله كه خيره

مراقب خودت باش

مائده جون این چند روزه هم فشارم بالاس مثلا 14 و 13 روی 9 یا 10 و هم اینکه کمی دفع پروتین دارم. رزاق ...

وایییی سارا جون فقط 5روز دیگه مونده . مبارک باشه . توروخدا سر زایمان مارو فراموش نکن عزیزم از دعای خیرت

مینا قری هستم
2706