2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879173 بازدید | 47872 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب اول رفتم تزریقاتی ۴۵ درجه وارد کرد بعد عمود تزریق کرد شب دوم مامانم زد ولی زخم کرد بهش گفتم نود ...

عزيزم نيازنيست به دستگاه مثل اب خورن تزريق

شكم نود درجس بافت چربيه زيرش زياده بخاطرهمون بايد٩٠بشه به كسي نده تزريق كنه خودت تزريق كن اول يه پدالكل يبارمصرف دربيار بكش محل تزريق تميزكه شد چهارانگشت كه قبل پدالكل زدن اندازه زدي عمودبگير اروم واردكن ازانتهاي سرنگ بگير يكنواخت تزريق درحد يه حمدوسوره طول بكشه بعد يكي دوثانيه بكش بيرون نيدل سرنگو

مماس باناف چهارتاانگشتتوبزارهمونجابزن يه روزچپ يه روزراست

بازورون ٤٥درجس چون بافت زيرجلدش كم ٩٠بزني ميشه عضلاني

دستگاه ميخواي چيكار  يه ده روزبرني چشم بسته تزريق ميكني

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2731

سلام دوستان تاپیکو دیدم اومدم تو🙋بچه اولم بود21سالمه.من21م بچم رفته بودم تو 8هفته سقط شد چهار روزقبلش رفتم واسه سونو قلب .قلبش تشکیل شده بود رشدشم نرمال بود روز قبل اینکه بچم سقط بشه یکم کار زیادکردم شبشم نزدیکی داشتم ساعت6صبح خون دیدم دوروز زجر کشیدم لخته لخته خون دفع کردمو درد کشیدم تا سقط شد خیلی دلم گرفته .نمیدونم دلیلش چی بوده.فشارخون ندارم ,تیروئید ندارم .چیکار کنم میترسم دوباره واسم پیش بیاد.

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼

سلام بچه هااا

منم تازه ۶ روزه سقط کردم ظاهرااا تو ۱۳ هفته ام اما قلبش تو ۹ هفته وایستاده و دیگه رشد نکرده مجبور شدم سقط کنم نی نی اولمه پارسالم تو ۲۰ هفته کیسه ابم پاره شد بازم نی نی نموند منم خسته شدم ....داغونمممم ولی بازم امیدم ب خداست شاید یه حکمتی تو کارش هست الله و اعلم☹☹

توکلت بخدا باشه 👧👧

واسه یه دونه سقط دکترا ازمایشو اینامینویسن؟پیگیر میکنن و علت روبفهمن؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
2738
اره اگه دکترت خوب باشه و خودت بخای برات ازمایش مینویسه

مرسی عزیزم.اگر سه ماه بعد سقط دوباره اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد.خودمو تو این مدت تقویت کنم؟یه هفته بعد سقط خونریزی داشتم تموم شد کورتاژم نشدم شکر خدا

سلام دوستان تاپیکو دیدم اومدم تو🙋بچه اولم بود21سالمه.من21م بچم رفته بودم تو 8هفته سقط شد چهار روزقب ...

من هم یک سقط داشتم رفتم دکترم صفارزاده بود گفت میتونی فکر کنی سقط اتفاقی بوده اگه دوست داری ازمایش بده منم گفتم ازمایش میدم بعد ازمایشات متوجه شدم مشکل انعقادی دارم و باید تو بارداری سلکسان بزنم بعدش دکترم رو عوض کردم و رفتم پیش رزاقی که متخصص سقط مکرر بود و الان باردارم و روزی یه امپول سلکسان تزریق میکنم

من هم یک سقط داشتم رفتم دکترم صفارزاده بود گفت میتونی فکر کنی سقط اتفاقی بوده اگه دوست داری ازمایش ب ...

فقط همین ازمایشو براتون نوشتن ؟؟چقد مشکل انعقادخون زیادشده.چندهفته سقط کردین؟

مرسی عزیزم.اگر سه ماه بعد سقط دوباره اقدام کنم مشکلی پیش نمیاد.خودمو تو این مدت تقویت کنم؟یه هفته بع ...

اره حداقل باید سه ماه بگذره ولی بنظرم ازمایشات انعقادی و ایمنی رو بده چون اگه مشکل داشته باشی بازم سقط میشه البته چون یکبار سقط داشتی ممکنه اتفاقی باشه و مشکلی نداشته باشی بازم خودت میدونی

فقط همین ازمایشو براتون نوشتن ؟؟چقد مشکل انعقادخون زیادشده.چندهفته سقط کردین؟

کلی ازمایش مینویسن اگه میخای کامل پیکیری کنی برو رزاقی همه ازمایشات رو برات بنویسه اگه مشکل نداشتی که فبها 

اگرم مشکل باشه میفهمی 

2706