2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878584 بازدید | 47863 پست

سلام خانومای گل ، خاله ی من بعد 5 تا سقط الان بارداره وخوشبختانه تا الان که هفته 25 هستند مشکلی نبوده البته جفت پایین بوده و چند بار لکه بینی داشته اما از دو روز قبل احساس می کنه توی ادرار خون می بینه البته دو هفته قبل آز داده عفونت نداشته ،تا دو روز هم دکترش نیست به نظرتون علت چی میتونه باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم، ان شاءالله شما هم همین طور. منم هم مشکل ایمنی و هم انعقادی، کم کاری تیرویید هم دارم، د ...

یعنی به شما واسه مشکل ایمنی از قبل بارداری دارو نداده؟

پردنیزولون نداده و فقط سرم داده که از بارداری تزریق کنید؟

2728
یعنی به شما واسه مشکل ایمنی از قبل بارداری دارو نداده؟ پردنیزولون نداده و فقط سرم داده که از باردار ...

بهم پردنی داده دوتا ۵ میلی با سلنیوم و فولیک اسید و b6,b 12 و امگا3 و  گفت اسپرینت رو قطع کن لووتیروکسین هم که از قبل میخوردم و متفورمین روزی ۳ تا اینقدر قرص میخورم همش معده درد دارم 

البته اینم بگم به خاطر مشکل انعقادی قرص اسپرین و امپول انوکسا هم استفاده می کنه و ماه پیش پلاکت خون ...

من فکر کنم برای اسپرین باشه یه سونو بدین و با دکتر مشورت کنید حتما ولی استرس نگیرید ایشالا که هیچی نیست 

بهم پردنی داده دوتا ۵ میلی با سلنیوم و فولیک اسید و b6,b 12 و امگا3 و  گفت اسپرینت رو قطع کن لو ...

برای بعد بارداری هم روی یه برگه کوچیک نوشته پردنی روزی یکی انوکسا ۴۰۰۰ و سرم ivig  

دو روز قبلش دکتر گفته بود باردار نشم 😀 اپکام پایین بود

عزیزم ایشالا بارداری خوبی داشته باشی اگه خدا بخواد خدای نکرده هر مشکلی هم داشته باشی نینی رو سالم نگه میداره ولی شما خیلی بیشتر باید به ترشحات و علایم توجه کنی و استراحت نسبی داشته باشی و قرصها و مکمل ها رو فراموش نکنی 

من خرداد ماه تو ۲۸ هفته زایمان زود رس کردم دو قلوهام از دست دادم حالا خیلی برا برای بارداری بعدی نگرانم

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
2706