2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876293 بازدید | 47858 پست
من تنبلی تخمدان خفیف دارم کیست نمیزنم ولی تخمک بالغ ندارمو و همشون ریزن میشه دقیق بگید چه کارایی بک ...

عزیزم اگه اضافه وزن داری کم کن.رژیم سخت نگیر ک ویتامینات و از دست بدی.چون کمبود ویتامین و ضعیف شدن بدن هم خودش باعث سقط میشه.با فعالیت و ورزش کم کن.اصلا فعالیت و ورزش خوب و منظم داشته باش،رژیم غذایی سالمم داشته باشهله هوله و روغن و مواد غذایی بسته بندی رو کلا حذف کن،کمم نکردی، نکردی.اینا خودش خیلی موثره.

ویتامین و  آسپرینم بخور ،اینا خودشون رو کیفیت تخمک تاثیر دارن

بددکش گرم تخمدان از گوگل سرچ کن کامل توضیح داده،حتما انجام بده

ب دکترت بگو برات متفورمین تحویز کنه.من خودم گفتم برام تجویز کرد.خیلی ام خوب نتیجه گرفتم.

بعدم اضافه وزنی ک میگم فکرنکن خیلی چاق و میگما

من با قد ۱۶۳ وزنم ۶۰ بود

ولی دکتر گفت زیاده بااینکه همه میگفتن خیلی لاغر و خوبی

دکتر میگفت چون تنبلی تخمدان داری حداکثر باید ۵۷ بشی

همینا،دیگه چیزی یادم نمیاد🤔همه اینا در کنار هم نتیجه میده

اها راستی من دمنوش زنجبیلم هرروز میخوردم

چون طبعم سرد بود،خیلی حالم و خوب میکرد،جریان خونم ب گردش میندازه خیلی تاثیر خوبی رو تخمدان داره.فشارمم هنیشه پایین بود،زنجبیل تنظیمش میکرد

خداروشکر عزیز خوشحال شدم  منم خیلی تنبلی دارم،اتفاقا تخمدانهای منم قشنگ درد دارن و من دردشون ...

اصلا یکی از علائم تنبلی تخمدان اینه ک باعث میشه شکم و کمرت باریک‌نباشه.چاقی شکمی‌ میاره

تحرکت و زیاد کن متفورمینم بخور تحت نظر پزشک

بادکش گرم تخمدانم از گوگل سرچ کن انجام بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام دوستان عزیز من پارسال یک سقط داشتم به خاطر تشکیل نشدن قلب جنین در هفته ۸ که تو ۶ هفته مونده بود و رسد نکرده بود با کلی ناراحتی و افسردگی و گریه روزها رو سپری کردم دکتر خودم یکی از دکترهای صارم بود گفتن نیازی به پیگیری نیست و دوباره بعد سه ماه اقدام کن من اقدام داشتم بعد سه ماه که اسپرین و فولیک اسید میخوردم فقط و سه ماه با لتروزول و کلومیفن اقدام داشتم باردار نشدم دوباره که مراجعه کردم دکتر از اسپرم نوشتن متوجه شدیم شوهرم واریکوسل دو طرفه شدید داره که شهریور عمل کرد بعد عمل گفتن ویتامین بخوره و تحت نظر دکتر اورولوژیست بود که بعد سه ماه گفتن دوباره اقدام کنید که من چون خیلی استرس داشتن هم دکترم عکس رنگی برام نوشت و هم ازمایش کاریوتایپ را دادم و لی با این حال استرس داشتم دوباره رفتم مرکز مام که اونجا هم دوباره یکسری ازمایش دادن و گفتن اقدام کن ولی باز من اقدام کرد نشد و خداروشکر که باردار نشدم دوباره ماه پیش اقدام داشتم که بارداری شیمیایی برام پیش اومد و به طور اتفاقی با اینجا اشنا شدم و تمام ۲۰۰۰ صفحه رو خوندم و تونستم ماه پیش از دکتر رزاقی وقت بگیرم و ازمایش برام نوشتن هم ایننی هم انعقادی مشکل دارم تیروویدم کم کار بود که تحت کنترل قند کنترل شده هم دارم خوشبختانه سونو کرد خانم دکتر که مشکلی نداشتم و الان بهم پردنی دادن تا دوماه بخورم و ویتامین کراس مچ هم ۷ بود و بعد بارداری هم انوکسا ۴۰۰۰ و سرم تجویز کردن 

2714
متاسفانه یا خوشبختانه فهمیدم باردارم یبار بعدش لنفوتراپی شدم یبارم گفتن بعد عید برم ولی فعلا همه چ ...

خداروشکر چرا متأسفانه ایشالله که خوشبختانه

شما چرا لنفوتراپی کردین ؟

و اینکه من تا دوماه باید روزی دوتا پردنی بخورم ولی بهم نگفتن که چجوری باید دارو رو قطع کنم و کی اقدام داشته باشم ؟ میتونم در حال اقدام هم پردنی بخورم یا باید قطع بشه و بعد اقدام کنم اگر کسی مثل من داره دوتا پردنی میخوره میشه راهنماییم کنه به منشی دکتر هم زنگ زدم جواب درست نمیده میگه باید خودت میپرسیدی ممنون میشم راهنماییم کنید 

ارزو دارم تمام کسانی که تو این تاپیک درد و دل کردن و مشکل دارن هر چه زودتر نینیهای خوشگلشونو بگیرن بغلشون و با خوندن پیام کسایی که میان خبر بارداریشونو اعلام میکنن کلی خوشحال میشم و انرژی میگیرم شاید من یک بار سقط داشتم ولی اینقدر از نظر روحی هم من و هم همسرم ریختیم بهم 

حالا شنیدم که دکتر دارن میرن و من استرس شدید گرفتم اگر باردار بشم  و سرم لازمم باید چیکار کنم د ...

مگه نگفتین تا دو ماه باید دارو مصرف کنین، ان شاءالله تا اونموقع بر می گردن، برای اردیبهشت یا خرداد

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
مگه نگفتین تا دو ماه باید دارو مصرف کنین، ان شاءالله تا اونموقع بر می گردن، برای اردیبهشت یا خرداد

چرا قربونت ولی استرس دارم برای سرم که یه موقع اگه تا اون موقع نیومده باشه چیکار باید بکنم کسی هست برام نسخه کنه ؟

2706