2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878514 بازدید | 47863 پست

سلام دوستان لطفا هرکس پیام منو میخونه جواب بده،کسی تو گروه تلگرام مائده جون نیس؟؟من میخوام تو گروهشون عضو بشم اینجا هم ۲دفعه پیام گذاشتم ولی فک کنم چندوقته که تو این سایت آنلاین نشدن لطفا هرکی تو گروهش عضو هست بگین یا من آیدیم رو بدم یا شما بدین که بتونم تو تلگرام پیام بدم و لینک گروه رو برام بفرستین ممنون میشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ممنون عزیزم سه بار قبل بارداری لنفو کردم که عددش رسید به ۳۳.۵ یکبارم بعد بارداری لنفو کردم. مشکل خ ...

منم تو تبریز رفتم،البته من شهرستانم،دکتر زنان که حسینی اقدم هست منو به دکتر جواد احمدیان متخصص ایمونولوژی تو تبریز معرفی کردن

اینا هم بعد آزمایش گفتن عدد اپکا 12هست و باید سه جلسه قبل بارداری و دو جلسه بعد بارداری لنفوسیت تراپی بشی

شما پیش کدوم دکتر میرین 

هم زنان و هم ایمونولوژی؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از واس من شدیدتره؟من از اول راهنمایی ک پریود شدم همینطوری تنبلی داشتم.شیش ماه یبارم ب زور پریود میشد ...

خداروشکر عزیز

خوشحال شدم 

منم خیلی تنبلی دارم،اتفاقا تخمدانهای منم قشنگ درد دارن و من دردشون رو میفهمم

باشه زیاد فعالیت میکنم،اما زیاد اضافه وزن ندارم شاید 2یا 3کیلو اما به نظر خودم شکمم نسبت به جاهای دیگر بدنم بزرگتر هست

بازم ممنونم

من با لنفوسیت تراپی نتیجه گرفتم مشکلم آپکا۱۰بود و دوتا از سی دی مارکرا داروهای بارداریم:پردینزولون ...

خداروشکر

فقط مشکل اپکا داشتین؟

چند بار سقط داشتین و تو چن هفته بودن ؟

چن بار لنفوسیت تراپی کردین قبل و بعد بارداری؟؟

2728
بله من انجام دادم ونتیجه گرفتم بالا واسه یکی از بچه ها توضیح دادم

متاسفانه یا خوشبختانه فهمیدم باردارم

یبار بعدش لنفوتراپی شدم یبارم گفتن بعد عید برم

ولی فعلا همه چی خوبه

اابته دارو هم مصرف میکنم

خداروشکر فقط مشکل اپکا داشتین؟ چند بار سقط داشتین و تو چن هفته بودن ؟ چن بار لنفوسیت تراپی کردین ...

آپکا و دوتا از سی دی مارکرا

سه تاسقط ۵هفته،۷هفته،خارج رحمی

دوبار لنفو کردم قبل بارداری

مرسی عزیزم ...انشاالله نی نی نآزتون رو بسلامتی بغل بگیرید

ممنون عزیزم انشالله 

شماهم همینطور😍

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706