2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879130 بازدید | 47872 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان حداقل بگید ایا به محض مثبت شدن ازمایشتون انکسو استفاده کردید ؟ شیاف چی ؟ چون دکتر من گفت تا س ...

نه عزیزم تاساک روببینی خدایی نکرده مشکلی پیش میاد

حتمابه محض مثبت شدن آزمایش آمپول بزن

نه عزیزم تاساک روببینی خدایی نکرده مشکلی پیش میاد حتمابه محض مثبت شدن آزمایش آمپول بزن

واقعا ؟ خدا بگم چیکارشون نکنه که عین خیالشون نیست جقدر سخته به زور باردار شی و بعد راحت سقط کنی

2731
نه عزیزم تاساک روببینی خدایی نکرده مشکلی پیش میاد حتمابه محض مثبت شدن آزمایش آمپول بزن

سری پیش شیاف و اسپرین و انکسو از همون مثبت شدن انجام دادم باز سقط شد 

حس میکنم مشکلم ایمنی هست 

آزمایشات ایمنی رودادید؟حتماسرم لازم دارید؟

دادم دکترم گفت اوکی هست ،دو تا فاکتورش بالاست اما توجه نکرد گفت خیلی از این ازمایشا منسوخ هست بیخودی هزینه کردی

فردا اگه دکتری پیدا کنم که برام تجویز کنه میشه نجات داد بچه رو یا باید از قبل درمان میشدن 

2738
خب عزیزم وقتی دوتافاکتوربالاست یعنی مشکلی هست

مشکل اینجاست به اون فاکتورها اعتقادی نداره 

حالا فردا تلاش میکنم از دکتر عارفی وقت بگیرم اما فکر نکنم به این زودی وقت بده و ممکنه دیگه دیر بشه

سلام الچین خواهرم امروز فهمیده باردار و خارش جشدید داره چیکار کنه به تظرت

باید پماد واژینال استفاده کنه.زنگ بزنه مطب دکتر عارفی بگه از ماما سوال دارم،وصل میکنن ماما،بگه تازه باردار شدم خارش دارم چی بزنم و چی بخورم.بهش میگن.ولی کسی معاینه نمیکنه بخاطر کرونا.زودی درمان کنه ها،عفونت باعث سقط میشه خدای نکرده

شما از کجا فهمیدین تنبلی تخمدان دارین؟ من پریودهام منظمه  دوباره که سقط داشتم اولی ماه پنج اق ...

ب جز پریودی نامنظم ،موهای زائد زیر چونه و چاقی شکمی میتونه از علائم باشه.و اینکه آزمایش ذخیره تخمدان بدین. ممکنه همه اینا هم اوکی باشه ولی بازم تخمک ضعیف باشه و دکتر متوجه نشه چون آزمایش مستقیمی نداره. 

در کل کسایی ک دیر باردار میشن یا کسایی ک سقط میکنن باید همه جوانب و درنظر بگیرن دیگه،یعنی حتی اگه همه چی تو خودشون و شوهرشون اوکی بود بازم ب خودشون برسن

اگه حتی یکمم وزنشون بالاس یا چربی شکمی دارن،با تحرک و ورزش کمش کنن،ویتامین بخورن آسپرین بخورن،خانما بادکش گرم تخمدان انجام بدن،آقایون کیسه یخ بذارن رو بیضه هرشب...تحرک خیلی مهمه و تغذیه سالم.بدون سرخ گردنی اینا.ویتامین خیلی مهمه،نکنه رژیمی بگیرین ک ویتامینای بدنتون کم شه.اینا همش ب کیفیت تخمک و اسپرم کمک میکنه

عزیزم شما آزمایش ذخیره تخمدان تون خوب بود؟ من میترسم چون سنم برای بارداری داره بالا می‌ره آزمایش ذخ ...

من ذخیرم ۴/۸ بود عزیزم

ذخیره فقط عدده،خیلیا با ذخیره پایین باردار شدن تازه اونم دو سه بار!!نگران نباش

مهم اینه آدم پیگیری کنه و تحت نظر یه دکتر خوب اقدام کنه

2706