2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878515 بازدید | 47863 پست
ازقبل بارداری پردنیزولون میخوردی؟ 

بله ۸ ماه قبلش روزی نصف میخوردم ب محض مثبت شدن شد روزی دوتا و دوتا هپارین ک‌ ۴ روز بعد موعد پریود سقط شد

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین..............التماس دعا😔😔😔😔
بله ۸ ماه قبلش روزی نصف میخوردم ب محض مثبت شدن شد روزی دوتا و دوتا هپارین ک‌ ۴ روز بعد موعد پریود سق ...

ای بابا چقدر متاسفم 😪😪😪

نگفتن چرا باز اینجوری شد وای من دیگ طاقت سقط ندارم😭😭😭

انشالله ایندفعه بارداربشی بمونه برات 

منم دکترم همونه بعداز۱.۵ماه گفته اقدام‌کنم مثبت‌شد برم.بهتون سرم دادن؟ من اپکا۵ هست ولی هیچی نگفت ک بعدا چ دارویی میده فقط گفت بتامثبت شد بیا

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو‌پیش سهیلا انصاری تو شهران  راحت تر میتونی وقت بگیری و تخصصش هم سقط مکرر و‌نازایی هست

آخه بگم فقط واس معاینه اومدم،قبول میکنن؟

چندجا زنگیدم همه گفتن بخاطر کرونا معاینه نمیکنیم اصلا 

2728
وااای عزیزم تواین وضعیت اقدام عفونت چی بود دیگه.  منم یک ماه قبل اقدامم عفونت کرده بودم 10روز ...

میبینی؟یه بچه خواستیم بسازیم،از زمین و آسمون میباره😥یعنی شبا تحملم تموم میشه فقط میشینم گریه میکنما

منم خودم سرخود پماد کلیندامایسین زدم خوب نشد

الانم شوهرم گفتم بره قرص لاکتوفم بخره،خیلی تعریفش و شنیدم هم تو نینی سایت هم از بچه های دیگه

اونم هم قرص خوراکی داره هم شیاف واژینال، میگن پروبیوتیکه

شما عفونت داشتی،ب شوهرتم قرص دادی؟

میترسم من خوب شم ولی باز از شوهرم بگیرم

یه هفتس مترونیدازول میخوره

چون همون روری ک جلوگیری نداشتیم من عفونت کردم، میگم حتمااز اون گرفتم

میبینی؟یه بچه خواستیم بسازیم،از زمین و آسمون میباره😥یعنی شبا تحملم تموم میشه فقط میشینم گریه میکنما ...

عزیزم عفونت هست دیگه نگران نباش یه دکتر پیدا کن حتی ماما دارو بهت بده یه هفته اس مصرفش

بچها یه سوال. شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟!!! 

8ماهه از سقط دومم میگذره قرار بود از اسفند پردنیزولون بخورم قبل اقدام که بخاطر کرونا تا الان ترسیدم بخورم. هیج جا هم نمیرم کلا خونم اما شوهرم که میره بیرون این منو ترسونده. کرونا هم حالاحالاها هست. بنظرتون چیکار کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وقتی آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده و ناامید نشو. توکل کن🍃چرا که خداوند در فکر بخشیدن چیزهای بهتری به توست💟🕊️
میبینی؟یه بچه خواستیم بسازیم،از زمین و آسمون میباره😥یعنی شبا تحملم تموم میشه فقط میشینم گریه میکنما ...

چی بگم عزیزم خودتو ناراحت نکن.

استرس نده ب خودت. 

اره احتمالا از همسرت گرفتی. 

نه اخه من میدونستم ک از سرویس بهداشتی عمومی عفونت گرفتم چون اون هفته مسافرت بودیم برا همون نزدیکی نکردم ی هفته پماد کلوتریمازول رو زدم خوب شدم سریع. 

انشالله شما هم زود خوب بشی. 

البته فک کنم این پمادا اسپرم رو میکشن مخصوصا اینکه شوهرای ما ی کم ضعیفن. 

بچها یه سوال. شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟!!!  8ماهه از سقط دومم میگذره قرار بود از اسفند ...

مصرف کن عزیزم. کرونا حالا حالاها نمیره... 😫😫

پردینوزلون رو به مامان منم ی فوق تخصص داده به خاطره بیماریش من ازش پرسیدم که به خاطره کرونا خطرناک نباشه گفتن که دوز دارو انقدی نیست که خطری داشته باشه. 

مصرف کن عزیزم. کرونا حالا حالاها نمیره... 😫😫  پردینوزلون رو به مامان منم ی فوق تخصص داده به ...

چه دوزی داده بهشون؟ من از روزی 3تا شروع میشه که دوزش 5هست یعنی میشه 15 تا هفته اول بعد کم میشه کم کم

وقتی آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده و ناامید نشو. توکل کن🍃چرا که خداوند در فکر بخشیدن چیزهای بهتری به توست💟🕊️
بچها یه سوال. شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟!!!  8ماهه از سقط دومم میگذره قرار بود از اسفند ...

والا ماهم‌داریم میخوریم امید به خدااااا دیگه چاره ای نیس اخه تاکی صبرکنیم🥺

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
والا ماهم‌داریم میخوریم امید به خدااااا دیگه چاره ای نیس اخه تاکی صبرکنیم🥺

بخدا انقد خسته و درمونده شدم. بعضی وقتا از محتاط بودنم اعصابم خورد میشه میگم کاش بتونم دلو بزنم به دریا و شروع کنم 

بخدا انقد خسته و درمونده شدم. بعضی وقتا از محتاط بودنم اعصابم خورد میشه میگم کاش بتونم دلو بزنم به د ...

😤😪😪منم مث شمابودم ازبهمن باید اقدام‌میکردم بعد تصمیم گرفتم برم متخصص ایمولوژی و... ۱ماهه رفتم دنبالش و....

ازاونطرف هرچی صبرکنم هم استرسم بیشتر میشه هم بچه م مدرسه ای میشه سختم میشه و....

😤😪😪منم مث شمابودم ازبهمن باید اقدام‌میکردم بعد تصمیم گرفتم برم متخصص ایمولوژی و... ۱ماهه رفتم دنب ...

من میگم اخه صبر کنم باز پاییز و زمستون که وضع خرابترم میشه اما اونقدرم شجاع نیستم متاسفانه. چون دکترام ادمو تو فکر میندازن یا میگن نخور یا با مسوولیت خودت بخور🤦‍♀️شما سرم هم میزنید؟ 

2706