2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879004 بازدید | 47871 پست
نه عزیزم راحت باش هرسوالی داری بپرس منم کاملا درکت میکنم.  اذیت شدن که طبیعیه بلاخره عمل کرده ...

آره راست ميگي ،به خدا خسته شدم از پارسال كه سقط كردم همش دو حال پيگيري هستم و تا خالا نتيجه نگرفتيم و فقط هزينه كردم اگه قرار به آي وي اف باشه و باز نشه واقعا حتي فكر كردن بهش هم عذاب آوره 

چشم حتما ازشون مشورت ميگيرم 

خيلي ممنونم كه وقت گذاشتي و سوالام رو جواب دادي ان شاء الله مه به زودي دامنت سبز بشه و خدا براتون معجزه كنه🙏🙏🙏

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ميدوني دي اف آي كجاي اين آزمايشه و عددش چنده من پيدا نميكنم؟

عزیزم دی اف آی همون شکست دی ان ای هستش که گفتم بهتون نرمال زده برا همسر شما. 

قسمت پایین برگه که نوشته دی ان ای اسپرم

رزاقی پیشنهاد ای وی اف داد بهتون یا آراسته؟ 

آراسته 

رزاقي هنوز نديده جواب رو 

واسه هفته ديگه نوبت گرفتم ببينم رزاقي چي ميگه

ولي آراسته نامه زده كه پيشنهاد آي وي اف با آمادگي TSH

يعني اوني كه از بيضه اسپرم بر ميدارن

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2731
عزیزم دی اف آی همون شکست دی ان ای هستش که گفتم بهتون نرمال زده برا همسر شما.  قسمت پایین برگه ...

آهاااا مررررسي 🌹🌹🌹

آراسته  رزاقي هنوز نديده جواب رو  واسه هفته ديگه نوبت گرفتم ببينم رزاقي چي ميگه ولي آر ...

هر چی خدا بخواد عزیزم. 

انشالله ک طبیعی باردار بشی و نیازی به ای وی اف نباشه. 

موفق باشی🌹🌹🌹

هر چی خدا بخواد عزیزم.  انشالله ک طبیعی باردار بشی و نیازی به ای وی اف نباشه.  موفق باشی ...

ااااالهي آمين 🙏 

بازم ممنونم كه سوالام رو جواب دادي💕

ان شاء الله به زودي ني ني بياد تو دلت 🌹🌹🌹

2738
ساغر جون ميشه بگي دي اف آي تو اين آزمايش كدوم قسمته من پيدا نميكنم 

۱۴  که  عالیه  .. اندفعه  پس چرا ۵۴ دیدم  😴😴

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم دکتر من عارفی هستش که فولیک اسید، آسپرین 80، کیوتن، مولتی ویتامین تجویز کرده برام و گفتن به مح ...

به منم  همینارو داده بود  جز مولتی  که چند روز پیش طرازی بهم داد  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزيزم اسمش همينه درسته ولي بايد پشت سر هم زنگ بزنيد تا به محض آزاد شدن وصل بشه اما مثل اينكه به نوبت ...

بله درسته دوست عزیز،همین کارو کردم تقریبا دوساعت پشت سرهم زنگ زدم تا آزاد شد و دقیقا گفت چون نوبت اولی هستی شمازه موبایل بده به دکتر بگم اگه گفت میبینه بهت زنگ میزنیم،خواهش و تمنا کردم تلفنو قطع کرد،به نظرتون اگر حضوری برم ممکنه ببینه؟خیلی برام مهمه تشخیصشو بدونم چون ظاهرا توی سقط مکرر خیلی حاذقه،تذر هم کردم که بتونم ببینمشون،حالا هر چی خدا بخپاد،توکل به خود خدا

دكتر من رزاقيه ولي چون ميخواد دوباره بره پيش عارفي هم يه بار ويزيت شدم كه برام عكس رنگي نوشت و جواب ...

دوست عزیز دکتر عارفی هم به اندازه دکتر رزاقی حاذق هست؟چون من نتونستم از رزاقی وقت بگیرم فعلا ولی عارفی بهم برای مهر وقت داده

[QUOTE=144595790]شما هم مشکل انعقادی داری؟  دکترت عارفیه یا طرازی؟ فعلا که هیچکسه  یکسالی ونیم عارفی میرم  ولی  ازمایشاتو دادم  شوهرم  مشگل داره  اول باید اون اوکی بشه برم  میکرو بعد فعلا  کرونا  یه کم  سست شدم ..  انعقادی هم  طرازی گفت مشکل دارم  ولی نگفت اس بخور ولی عارفی داده بود ..    شما تازگی رفتین عارفی باردارا رو ویزیت میکرد خودش یا دکتر  دیگه بود ؟ 

2706