2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878991 بازدید | 47871 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه،منتظرم پری شم ماه بعد دکتر گفته اقدام کن نه نمیدونم ولی بچه های این تاپیک هستن از اصفهان میان ...

انشالا خدا دل هممونو خوش کنه 

بازم ممنون 😘

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2731
خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییات  ادرس رویا شرکتو نمیدونی؟؟؟ شما باردار نیسی الان؟؟

دکتر رویا شرکت روزای زوج میاد مطب نوبتاش معمولا چندماهه س بازم فردا برو حضوری نوبت بگیر و خواهش کن شاید زودتر نوبت داد آدرسش خیابان میر حدفاصل پل هوایی شیخ صدوق و چهارباغ بالا.بن بست ارگ.جنب چاپخانه البرز

دکتر رقایی هم خوبه اونم میگن واسه سقط مکرر و.... تجربه داره و ازمایشات را کامل مینویسه ولی اونم نوبتاش ۴تا۶ماهه س اینم روبرو بیمارستان مهرگان هستش

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
دکتر رویا شرکت روزای زوج میاد مطب نوبتاش معمولا چندماهه س بازم فردا برو حضوری نوبت بگیر و خواهش کن ش ...

ممنون عزیزم 

کارشون خوبه شما جواب گرفتی؟؟؟

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738
خواهش میکنم انشالله ب زودی مامان شی عکسشو برامون بفرستی🥰🥰🥰🥰

خداکنه 

خدا حاجت همه رو بده انشالا❤

جدی؟ خوب وقت داده!گفتم مهرم نمیده جنتی ک هروقت بزنگی‌سریع میده واس جلسه بعدی ک هس مثلا شنبه بزنگی ...

آره خدا رو شكر، گفتي دو سه ماه بعد استرس گرفتم كه خدا رو شكر زود نوبت داد

ممنونم ازت🌹

چقد خوب،واس کی بهت نوبت داد؟ خواهش میکنم عزیزم،امیدوارم هرچی زودتر همینجا خبرای خوب بدی بهمون

سلام الچین جان رفتم عارفی بهم پردنی داد چهار هفته مصرف کنم اقدام کنم الان من نمیدونم صبر کنم مردنی کامل تموم بشه بعد اقدام کنم یا تو اقدامم تا جواب بتا مثبت بشه هم باید بخورم یادم رفت بپرسم ازش

دكتر عارفى الان ويزيت اول مطب با خودش ؟ آخه يكى دوسال پيش ويزيت اول با دكتر ايرانمنش بود و از ويزيت ...

عزیزم تو مطب از خودش وقت بگیر خیلی وقت نیزاره تا بری بیمارستان البته ابن سینا میگن از بیمارستان بهتره انگار

2706