2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876332 بازدید | 47858 پست
آره گلم اسمش رودرست گعتی ولی رماتیسم مفصلی نیست

عزیزم تونستم پیش دکتر شرکت ویزیت بشم🥰انشالله جوابام خوب باشن 🤲

شانسم گفت شوهرم رفت نوبت بگیره و.... راضی شده بود امروز نوبتم داد عجیبببببببب بود برام

رفتم پیشش حالا گفت شوهرم بره دکتر

منم این ازمایش بالا را انجام بدم 

اسپرین و فولیک و ویتامین دی هم بخورم

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی نوبت گرفتی عزیزم؟ 

ساعت ۵عصر نوبت گرفتم همین امروزم ویزیت شدم🤲خداراشکر

ولی نوبت میداد واسه بهمن 🤐

یکی دیگ هم اصرار کرد نوبت داد واسه ۱۰روز بعد

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2720
ساعت ۵عصر نوبت گرفتم همین امروزم ویزیت شدم🤲خداراشکر ولی نوبت میداد واسه بهمن 🤐 یکی دیگ هم اصرار ...

آخه دکتر شرکت نوبتاش یک ساله اس یکی از دوستام با اینکه مریضش بود و سقط کرده بود هرچی التماس کرده بوده مهر بهش نوبت داده بعد چجوری شما رو همین امروز نوبت داده؟؟؟!!!حتما شما پارتی داشتی عزیزم    

خدایا کمکم کن.
اع پس خیلی شانس آوردی عزیزم  آخه چطوری نوبت داده

اره والا دوتا شاخ دراوردم😱

شوهرم گفت حرف زدم باهاش گفته خب همین امروز بیا😑انقدررر شنیدم این منشی بداخلاق و...

ولی بدم نبود ک

2714
آخه دکتر شرکت نوبتاش یک ساله اس یکی از دوستام با اینکه مریضش بود و سقط کرده بود هرچی التماس کرده بود ...

ن والا پارتی هم نداشتم 😕

اپکا رو باید با شوهرت بدی 

چجوریه همون ازمایش خون هستش؟ یعنی باهم بریم ازمایشگاه فرداصبح مثلا ناشتا باشیم یاچی

واسه شما خوب بوده 😑😑

🤣🤣🤣🤣از رو دنده خوبش بیدارشده بوده خخخ

2706