2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878634 بازدید | 47863 پست
بله گفته این این ازمایش مربوط به رماتیسم مفصلیه. تو رماتیسم مفصلی نداری. شما می دونید اسم کاملش میشه ...

عزیزم اصلا ربطی به رماتیسم نداره من تا جایی که مبدونم مربوط به یک انتی بادی محافظ جنین هستش  در جایی که جفت به رحم متصل میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن عزیزم..گف برو ونک.ولی بچه ها گفتن ونک خطا داشته چندبار،بهار دقیقتره برا همین رفتم بهار.

عجیبه چرا اینقد تفاوت داشته قیمتشون با اینکه ذقیقا همه ازمایشتون عین هم بوده. شاید چون خود دکتر رزاقی نوشته تخفیف دادنن. اخه دوستم داده بود یه دکتر دیگه بنویسه که کارش زودتر انجام بشه

حتما برو عزیزم اصلا تا عفونتت خوب نشده اقدام به بارداری نکن.اما من قبل معاینه خودم احساس کردم که خوب ...

سلام خانومی میشه لطف کنی از علائم زخم دهانه رحم بگی ؟لکه بینی های متداوم  هم نشونه ی زخم دهانه ی رحم هستش؟؟لکه بینی که به صورت غیر ارادی نیست و فقط وقتی سرویس میری لکه بینی داشته باشی؟

سلام خانومی میشه لطف کنی از علائم زخم دهانه رحم بگی ؟لکه بینی های متداوم  هم نشونه ی زخم دهانه ...

سلام عزیزم .راستش من یک سال و خورده ای عفونت داشتم هرچی دکتر می رفتم انواع آنتی بیوتیک و پماد مصرف کردم بهداشتم رعایت می کردم اما درمان نشدم نهایتش به زخم رسید دیگه بعد از سقط دومم بعد از هر رابطه خون می دیدم رفتم دکتر گفتن زخم هست و دوباره بهم دارو دادن که اگر خوب نشد فریز کنم منم با طب سنتی درمانش کردم چون میدونستم اون داروها همونایی هست که نزدیک به دوسال مصرف کردم هیچ فایده ای هم برام نداشتن.شما قبلا عفونت داشتی؟از علائم زخم همین خونریزی بعد از رابطه هست.اما فکر نمی کنم بعد سرویس باشه ولی برای اطمینان معاینه بشی بد نیست.فکر می کنم اون لکه بینی هم از علائم سردی رحم هست.طب سنتی یه مدل درمان داره طب کلاسیک یه درمان دیگه

سلام خانومی میشه لطف کنی از علائم زخم دهانه رحم بگی ؟لکه بینی های متداوم  هم نشونه ی زخم دهانه ...

عزیزم من زخم داشتم و از علایمش لک بینی حالت نارنجی صورتی رنگ بعد از نزدیکی بود و بعد از اقدام به بارداری سوزش شدید داشتم  

سلام خانوما این ازمایش شرایط خاصی نداره؟ 

فقط خون هستش؟ 

واسه سقط مکرر برام نوشته دکتر

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706