2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878392 بازدید | 47863 پست
ایمنیو انعقادی شد ۲میلیون دویس،ازمایشگاه بهار کاریوتایپم بردم اول بیمه تایید کرد بعد شد نفری ۴۰۰ م ...

عزیزم ممنون از جوابت گلم.. وای پس چرا واس دوست من عین ازمایشات شمارو ازمایشگاه ونک سه و سیصد انجام داده شنا دقیقا کی انجام دادی عزیزم؟ یک میلیون تفاوتشونه دقیقا همین تعداد ازملیشات

من هرروز عسل طبیعی در ایام پاکی تزریق کردم و توی سرکه انگور طبیعی نشستم.البته سرکه رو بیشتر برای خار ...

ممنون عزیزم بادکش رو خودت انجام میدادی? چطوری هست? عسل شبی یه اپلیکاتور? منم سرد مزاج هستم فکر کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم بادکش رو خودت انجام میدادی? چطوری هست? عسل شبی یه اپلیکاتور? منم سرد مزاج هستم فکر کنم&n ...

بله عسل هرروز یه اپلیکاتور پر کن ، زیر با سن یک بالشت بذار و پاهاتو بزن به دیوار .میگن ۲۰ دقیقه کافیه اما من یک ساعت حداقل دراز می کشیدم.حتما حتما عسلت مرغوب باشه این بازاریا نباشه که همش شکر هست

بادکش هم همسرم انجام داد از اول.اما هم توی نت میتونی سرچ کنی فیلمش هست هم میتونی بری مراکز طب سنتی یکبار برات انجام بدن یاد میگیری جایی که لیوان میذاری مهمه.چند تا لیوان میخاد و الکل صنعتی یک قیچی و پنبه

2728
بله عسل هرروز یه اپلیکاتور پر کن ، زیر با سن یک بالشت بذار و پاهاتو بزن به دیوار .میگن ۲۰ دقیقه کافی ...

عسل مرغوب دارم, دم نوش خاصی هست که مصرف کنیم و خوب باشه? مثل بو مادران?

عسل مرغوب دارم, دم نوش خاصی هست که مصرف کنیم و خوب باشه? مثل بو مادران?

دم نوش هم پرسیدم گفتن هرروز مریم گلی یک لیوان .بومادران رو نمیدونم .انگار مریم گلی از همشون بهتره.هم میتونی بخوری هم بجوشونی بعد صاف کنی بریزی توی وان بشینی

آتوسا جون دوره درمانت چقدر طول کشید?

من سه سیکل این کاررو هرروز انجام دادم به غیر از زمان پریود.شاید زودتر هم خوب شدم اما می ترسیدم برم معاینه باز بگه عفونت داری و فریز کن

از نیمه اسفند شروع کردم تا هفته پیش که رفتم معاینه.الانم بخاطر اون کوچولو زخمم هنوز دارم ادامه میدم

تا قبل از این هر کی میدیدم بهم می گفتن آب خوردن و ماست پروبیوتیک خوبه برای درمان عفونت اما من با خوردن اینها بدتر شدم چون اینها برای همه خوب نیست.مثلا من طبعم سرد بود خوردن اینها که سردی بودن ،بدترم هم کرد بجای بهتر شدن

آتوسا جون دوره درمانت چقدر طول کشید?

راستی خواستی عسل بریزی و بادکش کنی و تو سرکه بشینی، از روز اول پاکی شروع کن حداقل ۱۴ روز پشت سرهم باید انجام بدی تا به نتیجه برسی.ان شااله که شما هم عفونتت بره که برنگرده😁

راستی خواستی عسل بریزی و بادکش کنی و تو سرکه بشینی، از روز اول پاکی شروع کن حداقل ۱۴ روز پشت سرهم با ...

عزیزم ممنون چه راهنمایی خوبی بهم کردی انشالله همین امسال به سلامت یه نینی سالم و همه چی تموم به دنیا بیاری 

عزیزم ممنون چه راهنمایی خوبی بهم کردی انشالله همین امسال به سلامت یه نینی سالم و همه چی تموم به دنیا ...

خواهش می کنم عزیزم بازم هرجا سوالی داشتی بپرس حتما.ان شااله شما هم این بار خدا بهت یه نی نی سالم و گوگولی بده😘

راستی برای سرکه، یک لیوان سرکه انگور بریز توی دو لیتر آب ولرم و بیست دقیقه بشین

سلام به همگی! میشه لطفا اگه میتونید این سوال منو جواب بدید؟ 

من از دکترم تو آمریکا خواستم واسم تست apca را بنویسه، بهم اینو جواب داده.

This would be for rheumatoid arthritis. Fortunately you do not have RA

گفته این مربوط به رماتیسم مفصلیه و تو رماتیسم نداری. قبول نکرد که واسم بنویسه :((شما میدونید این درسته یانه؟ من اسم کامل تست را درست گفتم؟

گفت آپکارماتیسم مفصلیه؟؟؟

بله گفته این این ازمایش مربوط به رماتیسم مفصلیه. تو رماتیسم مفصلی نداری. شما می دونید اسم کاملش میشه anti-paternal cytotoxic antibody ؟ چون من بهش گفتم اسم کاملش اینه! میترسم اشتباه گفته باشم.

[QUOTE=139494178]سلام به همگی! میشه لطفا اگه میتونید این سوال منو جواب بدید؟  من از دکترم تو آمریکا خواستم واسم ...[/QUOTE

عزیزم اسپلشو درست نوشتین و بهشون درست گفتین. ولی نمیدونم ارتباطشو به رماتیسم مفصلی.. من که هرچی سرچ کردم همچین چیزی ندیدم اصلا. عزیزم درخواست دوستی میدم اونجا واست یه مطلب میفرستم اینجا نمیاد

2706