2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878336 بازدید | 47863 پست
سلام ستاده جون ازمایشات کامل چه قد شد عزیزم؟ بیمه ت چی بود. ازمایشگاه بهار دادی؟ درمان و داروهاتم دک ...

عزیزم ایمنی اتعقادی کامل شد ۲،۲۰۰  .کاریوتایپ هم بیمه تایید کرده نفری ۴۰۰ 

فعدا ک رزاقی گذاشته رفته،پیش عارفی نوبت گرفتم برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ستاره جون.. ببخشید شما الان که دکتر رزاقی نیس میخوای چیکار کنی. پیش عارفی یا فروتن می ری؟ یا صب ...

عزیزم من ک پیش عارفی نوبت گرفتم.حداقل از اول باعارفی پیش برم تا انشالله بارداری،،وگرن رزاقی میاد باز اول بارداری میزاره میره،کسی قبولمون نمیکنه

سلام ستاره جون.. ببخشید شما الان که دکتر رزاقی نیس میخوای چیکار کنی. پیش عارفی یا فروتن می ری؟ یا صب ...

ایمنیو انعقادی شد ۲میلیون دویس،ازمایشگاه بهار

کاریوتایپم بردم اول بیمه تایید کرد بعد شد نفری ۴۰۰

میرم‌پیش عارفی

2728
عزیزم شما بودی عفونت واژن داشتی و خوب نمیشدی؟

من زخم دهانه رحم داشتم چند دوره دارو مصرف کردم خوب نشدم بعد نیدلینگ کردم که به اندازه فریز تهاجمی نیست الان دیگه نرفتم برای معاینه ببینم خوب شده یا نه اما علائم خیلی خیلی کمتر شده 

. شما سی دی ها تونم مشکل داشت یا فقط hla. drمشکل داشت؟ اخه عارفی این اچ ال ای رو قبول نداره و خودش ه ...

من سه تا از سی دی ها پایین تر از رنج بود اچ ال ای نزدیک به ۱۹, و جهش ها هم مشکل داشتم پرو لاکتین بالا هم داشتم که دارم دارو میگیرم به نظر خودم باید فول دارو باشم البته با توجه به متد دکتر رزاقی, من واقعا موندم یکی اچ ال ا قبول نداره یکی جهش ها اگه آدم واقعا مشکل داشته باشه تو این موارد نمی دونه تکلیفش چی هست 

من زخم دهانه رحم داشتم چند دوره دارو مصرف کردم خوب نشدم بعد نیدلینگ کردم که به اندازه فریز تهاجمی نی ...

نیدلینگ چی هست عزیز؟

من هم زخم داشتم با طب سنتی درمانش کردم خیلی خیلی کوچک شده دیگه این بار عفونتم نداشتم بعد از دو سال که درگیرش بودم

. شما سی دی ها تونم مشکل داشت یا فقط hla. drمشکل داشت؟ اخه عارفی این اچ ال ای رو قبول نداره و خودش ه ...

من میگم دکتر رزاقی حداقل اعلام کنه که تا چه تاریخی نیست دلیل رو هم لازم نیست ما بدونیم فقط اعلام کنه و بعد سر همون تاریخ هم بیاد اینطوری آدم حس می کنه وسط راه دکترش ولش کرده و رفته 

نیدلینگ چی هست عزیز؟ من هم زخم داشتم با طب سنتی درمانش کردم خیلی خیلی کوچک شده دیگه این بار عفونتم ...

نیدلینگ یک قلم کوچیک بود که باهاش روی زخم دهانه رحمم کشید گفت این خیلی بهترش می کنه به نظر خودم هم بهتر شده چون دیگه موقع نزدیکی درد و سوزش ندارم اما هنوز گاهی یه خارش کوچک دارم چه خوب که با طب سنتی درمان شدید میشه بگید دقیق با چی درمان شدید?

نیدلینگ چی هست عزیز؟ من هم زخم داشتم با طب سنتی درمانش کردم خیلی خیلی کوچک شده دیگه این بار عفونتم ...

منم الان ۶ ماه هست که درگیرش هستم نمی دونم خوب شده یا نه باید برم معاینه 

آتوسا جون ممنون میشم نحوه درمانت و داروهایی که مصرف کردی رو واسم بنویسی منم امتحان کنم 

نیدلینگ یک قلم کوچیک بود که باهاش روی زخم دهانه رحمم کشید گفت این خیلی بهترش می کنه به نظر خودم هم ب ...

من هرروز عسل طبیعی در ایام پاکی تزریق کردم و توی سرکه انگور طبیعی نشستم.البته سرکه رو بیشتر برای خارش استفاده می کنن اما من نشستم.روی رحم و تخمدان یک شب درمیان بادکش گرم کردم.تو پریودی به هیچ وجه دیگه سردی نخوردم.خیلی از چیزایی که میخوردم قبلا و فکر می کردم سردی نیست رو کنار گذاشتم چه تو پریود چه پاکی.چون سردی بدنم زیاد شده بود.غذاهای گرم مزاج رو بیشتر خوردم.چون خیلی مهم بود با توجه به مزاج شناسی که شدم.یکی از دوستان همینجا جفت بلوط هم گفتن خوب هست اما من امتحان نکردم اما تعریفشو شنیدم

منم الان ۶ ماه هست که درگیرش هستم نمی دونم خوب شده یا نه باید برم معاینه 

حتما برو عزیزم اصلا تا عفونتت خوب نشده اقدام به بارداری نکن.اما من قبل معاینه خودم احساس کردم که خوب شدم چون بعد از سقطم هربار که نزدیکی داشتیم بعدش به خونریزی میفتادم اما الان دیگه اینطور نیستم.خودم خیلی خوشحال بودم تو این دو سال اولین بار بود معاینه میشدم دکتر بهم نه پماد داد نه آنتی بیوتیک

2706