2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876313 بازدید | 47858 پست
والا بهتر بود صبر میکردی داروهات مشخص میشد و بعد اقدام میکردی. دیگه توکل بخدا.

چی بگم از دکتر قبلی که اقدام کن با یه بار اقدام اینجوری شد تنبلی دارم شوهرم واریکوسل قبلی رو یک سال با دارو و هزارتا تلاش شدم چی بگم از حکمت خدا .رزاقی بیمارستان نمیره برم پیداش کنم بپرسم ؟

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من هم مثل شمابرابچه اولم هیچ مشکلی نداشتم ولی برای دومی دوبارسقط کردم براسقط دوم کورتاژشدم.ناا ...

شما پیش دکتر رزاقی رفتید ؟

مراحلش چیه یعنی بار اول که میریم معاینه میکنه یا همون اول آزمایش مینویسه من تا حالا هیچ آزمایشی برای سقط ندادم

من یه مورد دیدم اما اون آی یو آی کرده بود ک سرکلاژ شد. تهران هستن اما اکثر مریضاشون شهرستانی هستن. چ ...

خب یعنی خودش طبیعی باردار نمی‌شده که ای یو ای کرده ؟چون من که خودم طبیعی باردار میشم 

2456
2714
آزمایش هم مینویسه

آخه اول تاپیک گفته بودن معاینه سینه میخواستم ببینم مشکلات سینه هم توی سقط دخیله 

من که فقط فیبروم داخل رحم دارم ولی احساس میکنم مشکل ایمنی هم دارم 

شما مشکلتون حل شد برای بچه ی دوم ؟

آخه اول تاپیک گفته بودن معاینه سینه میخواستم ببینم مشکلات سینه هم توی سقط دخیله  من که فقط فیب ...

برای سقط همه ازمایشاروبایدانجام بدی معاینه سینه سونورحم وبقیه ازمایشاهرچی کاملترباشه بهتره.نه گلم من هنوزنوبتم نشده که برم دکتر

عزيزم هركسي سوالمو پرسيد ميشه جواب بده🥺

من ازمايش كه دادم دوتا مشكل داشتيم

يكيش وارونگي كروموزوم ٩شوهرم

يكيش هم تو ازمايش انعقاد من وي ليدن كم بود 

فوق تخصص خون كه ازمايشمو ديد گفت معمولا باعث سقط نميشه 

دكتر ژنتيك هم درمورد كروموزوم گفت كه يه واريانس نرمال محسوب ميشه

پس الان دليل سقط ما چيه🥺

كسي يكي از اين دوتا مشكلو داشته؟

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀
2706