2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878394 بازدید | 47863 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ❤️

من سه تا سقط تو هفته هاي اول داشتم

كه بعدا مشخص شد مشكل ايمني دارم

الان خدارا هزار مرتبه شكر ،هفته بيست و هفتم بارداري هستم

هر ماه تا هفته ي بيست و چهار سرمivig زدم

و هر روز يك پردنيزولون خوردم تا هفته ي بيست

و از هفته ي بيست به بعد نصفش كردم

الان دكتر سقط ام كه دكتر شركت در اصفهان هست ميگه قرصم را  كامل قطع كنم ولي دكتر زنانم ميگه ادامه اش بدم همين نصفو

ميخواستم بدونم دكتراي شما نظرشون چي بوده

خواهشا جواب بديد كمكم كنيد

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
2728
اهان راستی تو اونجا هم نمیشه عکس فرستاد پس چکار کنم😥

عیبی نداره بری ازمایشگاه مشخص میشه جهشها رو نوشتن یا نه. البته اگه جهشهارو نوشته بودن حتما  توی نسخه جداگانه مینوشتن.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
سلام دوستان ❤️ من سه تا سقط تو هفته هاي اول داشتم كه بعدا مشخص شد مشكل ايمني دارم الان خدارا هزار ...

سلام عزیزم. مبارک باشه بارداریت. ان شالله بسلامت نی نی نازتو بغل کنی. عزیزم دکتر من گفته بودن تا آخر پردنیزولون رو بخورم. من فکر کنم هفته آخرو یه روز در میون نصف خوردم.و دو شب مونده به سزارینم قطع کردم! بهتره قطع نکنی حداقل تا هفته ۳۶ بخوری.

سلام عزیزان نمیدونم منو یادتون هست یا نه؟ پارسال اتفاق بدی برام افتاد. سقط سوم با تمام داروه ...

سلام عزیزم. الهی که اینبار نی نی سالم و نازی خدا بهت بده. منکه همیشه یادت بودم و دعات کردم. ان شالله زود خبر بارداریتو بهمون بدی😍 عزیزم من آزمایش cbc شما رو دیدم. غلظت خون داری و فکر کنم آسپرین بهتون بدن از قبل از اقدام.

عزیزم بلاخره فرستادم. FBS Insolin Homocysteine Prolactin Ferritin Factor 13 Factor2 Fibrinog ...

عزیزم الان دیدم ازمایشاتو. جهشهارو هم برات نوشته. کامل هست. راستی شما آخرین بار کی پردنیزولون خوردین؟ اگه کمتر از دوماه باشه رو جواب ازمایشها تاثیر داره. کاش زنگ بزنین به خانم دکتر بگین که تازه پردنیزولون خوردین و بعد ازمایش cd مارکرهارو بدین. البته اون جهشهارو الانم میتونین بدین روی اونا تاثیری نداره.

تبریز هستم دکترمم فردی آذره و صفحه اول همین پست اسمش اومده که ینفرو درمان کرده مشکل منم انعقادیه هت ...

ان شالله که هر چی خیره برات پیش بیاد. بهرحال دکتر رزاقی خیلی تجربه موفقی تو درمان سقط دارن. و تشخیصهاشون و سونوی واژینالشون خیلی عالیه. ان شالله بزودی خبر بارداری تون رو بشنویم😍

SPY24 یک بسته نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه فرزندانتان به شما این امکان را می دهد تا از راه دور

تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین

ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تل گرام ، واتس اپ

موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه

برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها

تحت نظر بگیرید و از دغدغه های فکری و یا آشفتگی های روحی روانی رهایی یابید و با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور گوشی تلفن همراه مراقب آن ها باشید تا از آسیب های احتمالی پیشگیری به عمل آورید.

عزیزم الان دیدم ازمایشاتو. جهشهارو هم برات نوشته. کامل هست. راستی شما آخرین بار کی پردنیزولون خوردین ...

پردنیزولونو از ۳۰ شهریور تا ۱۳ ابان خوردم 

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
سلام دوستان ❤️ من سه تا سقط تو هفته هاي اول داشتم كه بعدا مشخص شد مشكل ايمني دارم الان خدارا هزار ...

من زیر نظر دکتر شرکت بودم

هم دکتر شرکت هم دکتر زنانم گفت قطعش کنم ولی من سرخود تا هفت ماه روزی یکی خوردم ماه هشت روزی نصف وماه نه یه روز درمیون نصف تا زایمان قطعش کردم

فقط اگه اینکارو کردی به دکتر شرکت نگیا عصبانی میشه

پردنیزولونو از ۳۰ شهریور تا ۱۳ ابان خوردم 

دوماه و نیم پیش بوده. به خانم دکتر گفته بودی که دو ماه پیش پرد خوردی؟ کاش فردا یه سوالی کنی از مطب.

2706