2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878624 بازدید | 47863 پست
عزیزم ب محض مثبت شدن باید سرم بزنی,بدن خودت مقاومه و جنین رو عامل خارجی میدونه و پس میزنه حتما برو ت ...

الهی بگردم واسه اون طفل معصوم ها که سر ندونم کاری نصر سقط شدن 😔😔😔😔ممنونم از راهنماییت گلم ،حالا تازه پنجشنبه کورتاژ کردم امروز ز زدم مطب دکتر رزاقی ۲۳ بهمن وقت داد ، انقدر دفع لخته و خون داشتم که خدا میدونه پس بدنم داشته پس میزده 😞😞😞😞

عزیزم ب محض مثبت شدن باید سرم بزنی,بدن خودت مقاومه و جنین رو عامل خارجی میدونه و پس میزنه حتما برو ت ...

اخه دوستم من آسم هم دارم ،عزیزم یعنی جنین هایی که تشکیل شده مشکل ایمنی دارن؟anti tpo شوهرمم خیلی بالا بود نصر گفت مشکل نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه دوستم من آسم هم دارم ،عزیزم یعنی جنین هایی که تشکیل شده مشکل ایمنی دارن؟anti tpo شوهرمم خیلی بال ...

اینکه جنینان مشکل ایمنی دارن یا ن رو نمیدونم اما احتمال میدم با همین جنینات با وجود سرم باتوکل ب خدا انشالله سری بعد نتیجه میگیری

2728
سبد جان عزیزم مگه آزمایشلت ایمنی و انعقادی ندادی؟اونارو ببری ک نشون بده مشکل ایمنی داری ک راحت قبول ...

سلام خانومی،چرا آزمایش دادم هم انعقادی و هم ایمنی مشکل دارم از نوع لوپوس سیستمیک،اما متاسفانه تو شهرستان با وجود تجویز پزشک زنان و پزشک روماتولوژی بعد 5 بار سقط اسناد پزشکی تامین اجتماعی با دفترچه قبول نمیکنن آزاد هم هر سری 3 میلیون میشه 

سلام عزیزم خوبی؟میگم زردی پسرت خوب شد؟من پسرم زردیش رفت رو ۱۸ دو شب تو دستگاه بود الان بعد از یک هفت ...

عزيزم

بيلي ناستر بهش بده هر ٨ساعت

٦قطره

١٣هم زياده

سهل انگاري نكن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام دوستان ممنون میشم منو تو جمعتون بپذیرید ، ۱۱ ابان پیش دکتر نصر ای وی اف کردم و نتیجه دوقلو بود ...

عزيزم شما مشكل ايمني داري

و سرم اي وي اجي بايد بزني

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
ممنونم گلم از پاسخگویی ،پس با این حساب جنین های منم مسشکل ایمنی دارن؟۶ تا دیگه دارم ،با صحبت شما متو ...

حتما از عارفي ،يا رزاقي وقت بگير

اون فاكتورت كه بالاست رزاقي بهش اعتقاد داره hldr

عارفي بهش توجهي نميكنه

ممنونم گلم از پاسخگویی ،پس با این حساب جنین های منم مسشکل ایمنی دارن؟۶ تا دیگه دارم ،با صحبت شما متو ...

جنين مشكلي نداره

خودت مشكل ايمني داري

اونا سالمن

سلام عزیزم خوبی؟میگم زردی پسرت خوب شد؟من پسرم زردیش رفت رو ۱۸ دو شب تو دستگاه بود الان بعد از یک هفت ...

سلام

پسر من زردیش۱۶ بود بردم دکتر اطفال مهتابی داد و گفت فقط شیر خشک بده بخوره،دو روز از مهتابی استفاده کردیم(یکساعت زیر مهتابی یکساعت بیرون)خوب شد

سلام پسر من زردیش۱۶ بود بردم دکتر اطفال مهتابی داد و گفت فقط شیر خشک بده بخوره،دو روز از مهتابی است ...

خداروشکر پسرتون خوب شد پسرتون چند روزشه؟من هم شیر خودم و میدم هم شیر خشک امروز دوباره باید تست بده😥

2706