2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879046 بازدید | 47871 پست
سلام.مشکل انعقادی داشتم.سه تا از فاکتورهای خونم مشکل داشت.

می شه لطفا فاکتورهایی که مسکل داشت رو بگی

من mtfhr هتروزیگوت

و pai هموزیگوت دارم

دکترم می گه ضد انعقاد لازم نیس

اما خودم شک دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می شه لطفا فاکتورهایی که مسکل داشت رو بگی من mtfhr هتروزیگوت و pai هموزیگوت دارم دکترم می گه ضد ا ...

نمیدونم کدوم فاکتورها بود.اگه تهرانی برو پیش عارفی یا رزاقی.اگر هم شهرستان هستی میتونی بری فوق تخصص خون.

من خودم اول رفتم فوق تخصص خون،اون برام آزمایشا رو نوشت و بعد یه نامه به دکتر زنان نوشت که هپارین باید مصرف کنم در طول بارداری.

من پیش عارفی میرفتم.چند تا سقط داشتی؟

خدایا خودت پناه دلم باش.
نمیدونم کدوم فاکتورها بود.اگه تهرانی برو پیش عارفی یا رزاقی.اگر هم شهرستان هستی میتونی بری فوق تخصص ...

دوتا

ازمایشاتم کامله

و این دوتا فاکتور مشکل دارن

باید برم پیش رزاقی

2731
دوتا ازمایشاتم کامله و این دوتا فاکتور مشکل دارن باید برم پیش رزاقی

به امید خدا ،انشالله این دفعه جواب میگیری.اگه تهرانی ،پیش مریم توکلی هم برو.دکتر ایمونولوژی هست.رزاقی هم که میگن عالیه.

با یه عالمه انرژی مثبت،پیش به سوی مامان شدنت

خدایا خودت پناه دلم باش.
به امید خدا ،انشالله این دفعه جواب میگیری.اگه تهرانی ،پیش مریم توکلی هم برو.دکتر ایمونولوژی هست.رزاق ...

سلام.دکتر رزاقی خداییش دکتر خوب و دقیقه. من از ماه دوم بارداری عفونت شدید ادراری گرفتم و دریغ یه قرص که دکترم بهم بده و حتی نگفت عفونت داری... هفته 17 جنین ایست قلبی کرد... الان بعد دوماه من رفتم پیش دکتر رزاقی ایشون گفتن که عفونت شدید داشتی که.. من همینجوری موندم.. دیدم بله درسته.. بعد اومدم شهرستان ورفتم  پیش دکتر متخصص مجاری ادراری بعد ازمایش و سونو مشخص شد عفونت دارم و کلیه راست را درگیر کرده و باعث ایجاد عفونت در کلیه شده... خیلی خدا بهم رحم کرد... خدا دکتر رزاقی را خیر بده .. 

سلام.دکتر رزاقی خداییش دکتر خوب و دقیقه. من از ماه دوم بارداری عفونت شدید ادراری گرفتم و دریغ ...

عزیزم دکتر رزاقی چجوری متوجه عفونت شدیدتون شد؟با معاینه یا از رو آزمایشات؟منم تو بارداریم ترشح سبز پنیری داشتم نمیدونم شاید بخاطر اون قلب جنینم از کار افتاد.ب شدت خارش و ترشح سبز داشتم.ولی الان با آزمایشام متوجه مشکلات ایمنی و انعقادیمم شدم

2738

سلام خانوما،لطفا منو راهنمایی کنید:ما شهرستان هستیم دکتر روماتولوژی بعد چند بار سقط سرم تجویز کرده اما داروخانه گفته با مدارک سقط و مشکل لوپوس /یه مشکل ایمنی هستش/ سرم با دفترچه حساب نمیشه باید ازاد تهیه کنید میگه لوپوس باعث سقط نمیشه درکل گفتن با دستور پزشک روماتولوژی و مدارک سقط و بیماری لوپوس با دفترچه حساب نمیشه ، باید بیماری و مشکلات دیگه داشته باشی،کی تازگییا سرم خریده  با چه مدارکی؟ به چه قیمتی ؟؟ ممنون

عزیزم میشه بپرسم شما بارداری موفق داشتید؟شرایط منم خیلی,شبیه شماس,لدف بزرگی میکنید اگه جواب بدید.ممن ...

سلام عزیز ،نه متاسفانه ،چند بار اول قلب تشکیل نشد بار آخر هم تو ده هفته قلبش دیگه نزد امیدواریم دفعه ی بعد سرم نتیجه بده،شما مشکلتون چیه؟؟؟

[QUOTE=115707461]عزیزم دکتر رزاقی چجوری متوجه عفونت شدیدتون شد؟با معاینه یا از رو آزمایشات؟منم تو بارداریم ترشح سبز پ

سلام. در ازمایش بارداری که ماه اول مینویسن اونجا نشون داده بود که من عفونت شدید دارم. منتها چون بصورت ستاره دار مشخص نکرده بودن ،خودم متوجه نشدم. خودمم هروقت علایمی پیدا میکردم چون دایمی نبود میگفتم احتمالا از بارداریه😐😐. دکتر خودم و ماماش هم چیزی نگفتن بهم. دریغ یه قرص. من ساکن رشت هستم. بعد سقط باراول که پیش دکتر رزاقی رفتم تا پرونده را دیدن متوجه شدن و بهم گفتن. خداخیرشون بده. همین تشخیص ایشون باعث شد که متوجه عفونت بشم و هرچند دیر پیش متخصص کلیه و مجاری ادراری برم و تشخیص بدن عفونت تو کلییه راستم وجودداره. ولی خطر خداروشکر از سرم گذشت. چون برای سلامتی بسیار خطرناکه عفونت

2706