2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878562 بازدید | 47863 پست
سلام دوستان من مرداد ماه امسال یه سقط تو هفته ۸ ام بارداری داشتم  اما هفته ۱۲ ام بودم که به خو ...

الان خداروشکر دیگه باردارید انشالله سالم بغل میگیری 

تو بارداری ازمایشات دقیق نیستن و بررسی نمیکنن باید قبلش میرفتی 

سقط اول من هم دقیقا عین سقط شما بود 

دومی هم جند روز پیش سقط شد خداروشکر این یکی زوددر اتفاق افتاد نموند که هفته ۱۲ سقط شه 

من فردا وقت دکتر دارم که ازمایشارو بنویسه برام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من ۳ تا سقط داشتم، چند وقت پیش بالاخره رفتم پیش دکتر عارفی، آزمایشا رو کامل برام نوشتن و هیچ ...

واریکوسل نداره همسرتون ؟اگه داره و گریدش بالاس الکی وقت با دوا درمون تلف نکنید مثل ما ،زودتر عمل کنید 

2728
واریکوسل نداره همسرتون ؟اگه داره و گریدش بالاس الکی وقت با دوا درمون تلف نکنید مثل ما ،زودتر عمل کنی ...

آره واریکوسل بالا هم داشت ولی گفت فعلا دارو رو مصرف کنه. شما هم سقط داشتین قبلش؟

💚💖
آره واریکوسل بالا هم داشت ولی گفت فعلا دارو رو مصرف کنه. شما هم سقط داشتین قبلش؟

عزیزم برید عمل کنید رو واریکوسل بالا دارو اثر نمیکنه 

من بله دو تا سقط داشتم 

شوهرم یه ماهه عمل کرده 

بعد ۹ماه تقویت رفت ازمایش داد دیدیم همه چی بدتر هم شد ،دیکه رفت عمل 

دوستان ازمایشای سقط مکرر رو دکترتون تاکید کرد که حتما دو سه ماه بعد سقط انجام بدید یا نه ؟

من نمیخواستم فاصله بندازم اینجوری سر هر سقط یه سال عقب میوفتم 

اما بهم گفت ۸-۱۲هفته بعد انجام بده 

با اینکه هفته پنج سقط شد 

تازه عکس رنگی رحم هم نوشته منکه دوبار باردار شدم واقعا نیازه برم انجام بدم ؟

دوستان من هنوز پریود نشدم امروز روز هفتم هست ک آمپول پروژسترون زدم.خییلی نگرانم.چیکارکنم.پس چراپری ن ...

عزیزم میشه خواهش کنم درخواست دوستیمو قبول کنی.ی دنیا ممنون

ممنون مائده خانوم،من تا حالا 4 بار سقط کردم اکثر داروها رو داشتم به جز سرم، به نظر شما با سرم چند در ...

عزیزم میشه بپرسم شما بارداری موفق داشتید؟شرایط منم خیلی,شبیه شماس,لدف بزرگی میکنید اگه جواب بدید.ممنون

سلام.من خیلی وقت بودم نیومده بودم این تاپیک. عزیزان با توکل به خداشروع کنید.و استرس نداشته باشید.من ...

سلام

می شه لطفا بگین مشکلتون چی بود که انوکسا می زدین؟

2706