2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876353 بازدید | 47858 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوستان یه سوال دارم دکتررزاقی به کسانی که میگه آی وی اف کنن و ومشکل ایمنی دارن پردینزلون رو قبل ...

قبل انتقال

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام استارتر عزیز شما بعد از چند سقط باردار شدید و الان فکر کنم بچتتون 2 سالشه میخواستم بدونم چیکار ...

عزيزم دختر من سه سالشه

از دكتر رزاقي يا عارفي وقت بگيرين

من دوتا سقط داشتم

پردنيزولون و سرم اي وي اجي داشتم

سركلاژم شدم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2714

سلام دوستان

من مرداد ماه امسال یه سقط تو هفته ۸ ام بارداری داشتم  اما هفته ۱۲ ام بودم که به خونریزی افتادم و رفتم سونو و گفتن که قلب جنین تو ۸ هفته از حرکت ایستاده ...🙁

به مشورت دکترم سه تا پریودم که تمام شد مجدد اقدام کردم و خداروشکر الان دو روزه که آزمایش دادم و دوباره باردارم.

نمیدونید چقدر استرس دارم و نگرانم که دوباره این اتفاق برام نیفته...

ازتون کمک میخوام.

به نظرتون برم دیش متخصص سقط مکرر؟!

چه پیشنهادی دارید

ممنون مایدام جان نمیدونم چرادلم گفت به تو ودخترکوچولوت بگم واسه بارداری طبیعی وبی دردسرمن دعا کنید

انشالله ماماني عزيزم

ممنون مایدام جان نمیدونم چرادلم گفت به تو ودخترکوچولوت بگم واسه بارداری طبیعی وبی دردسرمن دعا کنید

بررسي كامل شدي؟؟

سلام دوستان من مرداد ماه امسال یه سقط تو هفته ۸ ام بارداری داشتم  اما هفته ۱۲ ام بودم که به خو ...

فقط توكل كن به خدا

كاري نميشه كرد

بسپار به خدا

بچه ها من ۳ تا سقط داشتم، چند وقت پیش بالاخره رفتم پیش دکتر عارفی، آزمایشا رو کامل برام نوشتن و هیچ مشکلی تو آزمایشات من نبود اما اسپرم نرمال شوهرم صفر بود و معرفیمون کرد به دکتر جنتی تا همسرم درمان شه و گفته بعد برگردم پیش خودشون. خواستم ببینم کسی با شرایط من بوده که مشکلش حل شده باشه

💚💖
2706