2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878985 بازدید | 47871 پست
سلام گلم مبارک باشه ایشالا به سلامتی منم دیروز زایمان کردم خیلی درد دارم😥شما هم درد داری؟شیر خودتو ...

سلام سزارین شدی؟ن درد ندارم فقط یکم کمرم درد میکنه اونم میدونم ب خاطر شب بیداریا وشیردادنه.نی نیت خوبه وزنش چقدر بود؟

اره شیرم خداروشکر زیاده فقط بدیش اینه همش میپره تو گلوش.خییلی میترسم تابیاد شیربخوره.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
عزیزم باید مدارکش رو ببره اداره اسناد پزشکی تامین اجتماعی نسخه پزشک ازمایش بتا و ازمایشات سی دی مارک ...

مایده جون خود اسنادپزشکی یه فرمی رو میده برای سرم؟ یا دکتر خودش میتونه تاییده بنویسه؟

برای انوکسا هم امروز به من گفتن باید تاییده دکترت باشه برای اینکه با بیمه حساب کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام سزارین شدی؟ن درد ندارم فقط یکم کمرم درد میکنه اونم میدونم ب خاطر شب بیداریا وشیردادنه.نی نیت خو ...

به سلامتی عزیزم اره سزارین شدم خداروشکر بهترم شیرم هنوز نیومده فقط یه آبه چربه شما چند روز طول کشید تا شیرت اومد؟چی میخوری واسه افزایش شیر؟

دوستای عزیزم منم یه زمانی اینجا دنبال راه حل میگشتم برا سقطام هیچ امیدی نداشتم سه تا سقط کردم اولی ه ...

چقدر براتون خوشحال شدم هانیتا جان ایشالا در پناه خدا باشی و به سلامتی بغلشون کنی آرزو میکنم یه روز یه پست مثل پست شما بگذارم منم سه تا سقط دارم آخریش دو هفته پیش بود برام دعا کن مامان دوقلوها .اگر دوست داری میشه بگی مشکلت چی بود و پیش کدوم دکتر میری من خیلی سردرگمم آخه هیچ مشکل مشخصی ندارم دکترا هم هیچ توضیحی ندارن دیگه دارم کم میارم

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
2728
به سلامتی عزیزم اره سزارین شدم خداروشکر بهترم شیرم هنوز نیومده فقط یه آبه چربه شما چند روز طول کشید ...

من ازهمون روززایمان آغوز زرد رنگ اومد.الانم ک روز 8تقریبا شیره اما هنوز یکم زرده.من زیاد رو خوراک نیسم اما هرچی ک قوت داره بخور.مامانم ی نوع کاچی میپزه با شیره انگور اون خییلی خوبه برا شیر.غذاهای آبگوشتی بیشترمیخورم.تابرنج وایناِ.راستی زردی گرفته یا ن؟وزنش چقدربود؟چندهفته زایمان کردی شما؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2738
من ازهمون روززایمان آغوز زرد رنگ اومد.الانم ک روز 8تقریبا شیره اما هنوز یکم زرده.من زیاد رو خوراک نی ...

والا زردی نداشت تو بیمارستان مرخصش کردن ولی امروز بردمش بهداشت واسه غربالگری گفت یه کوچولو زرده حالا باید ببرمش پیش متخصص اطفال ۳۸ هفته زایمان کردم وزنش سه کیلو ششصد و چهل بود شما گل پسرت زردی داره؟چند کیلوش بوش؟غربالگری انجام دادی؟

سلام لاو لاو جان.بسلامتی ایشالله 120 ساله بشه. خانمی کدوم بیمارستان سزارین شدی ؟ هزینه سزارین چقدر ش ...

عزیزم من بیمارستان کسری زایمان کردم هزینش با اتاق خصوصی و پمپ درد نزدیک ۸ ملیون شو ولی خیلی راضی بودم نه خدا خیرش بده هزینه جدا هم نگرفت واقعا همه چی خوب بود

والا زردی نداشت تو بیمارستان مرخصش کردن ولی امروز بردمش بهداشت واسه غربالگری گفت یه کوچولو زرده حالا ...

بله بردم غربالگری.وزنشم 3400بودزردی ام بهداشت گفت نداره اما الان بردمش دکتر اطفال میگه 12 است.چندتادارو داده بهش بدم تادوباره 5شنبه ببرم تست زردی بگیرم ازش ببینم بهترشده یان.

بیمه تامین اجتماعی دارم ممنون از شما دکتر نامه داده باید برم یه دکتر زنان برام داخل دفترچه نسخه بنوی ...

گلم من بهشون ميگم بيان داخل تاپيك

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

انتي ترومبين

هموستين

حساسيت به سرم

ايمني و انعقادي اند

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
این آزمایش های هست مربوط به چیه 

انتي ترومبين

هموستين

حساسيت به سرم

ايمني و انعقادي اند

عزیزم من بیمارستان کسری زایمان کردم هزینش با اتاق خصوصی و پمپ درد نزدیک ۸ ملیون شو ولی خیلی راضی بود ...

گلم از بازداري موفق

داروهات دكترت بيوگرافي بده

2706