2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878998 بازدید | 47871 پست
سلام به همه خوبين  من تحت نظر دكتر عارفي بودم ازمايشهامو كامل انجام دادم 4 تا سقط داشتم و اين ...

سلام عزیزم. با شناختی که من از دکتر رزاقی دارم فکر میکنم به خاطر پول این حرف رو نزده و پزشک حاذقیه اگه تصمیم به فرزند دیگه ای داری قوس رو برطرف کن و با خیال راحت برو برای بارداری. بعد دکتر رزاقی نگفت بعد عمل دیگه داروهای کامل رو میخوای یا نه؟

سلام به همه خوبين  من تحت نظر دكتر عارفي بودم ازمايشهامو كامل انجام دادم 4 تا سقط داشتم و اين ...

بله عزيزم علاوه بر اسپرم همسرتون كه ضعيفه 

ممكنه قوس رحم كه علت سقطتون باشه

براي ضعف اسپرم حتما پيش يه ارولوژيست معروف برين

و من جاتون باشم هيسترو هم ميكنم

نمونه اش مريم دوستمون تو همين تاپيك كه قوس داشتن و هيسترو كردن و مادر شدن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزيزم علاوه بر اسپرم همسرتون كه ضعيفه  ممكنه قوس رحم كه علت سقطتون باشه براي ضعف اسپرم حت ...

سلا عزیزم من عکس نتیجه آزمایشهامو ک دکتر  رزاقي برام نوشتن توی صفحه 1461 سایت گذاشتم لطف میکنید نگاه کنید نظرتونو بگید و ببینید چه داروهایی برام لازمه؟ و بهم بگید آیا این آزمایش‌ها کامل هستن یا نه؟ آزمایش دیگه ای لازم نیست بدم

اگه عکس اولیم واضح نیست دوباره میفرستم

مشكل ايمني و انعقادي داري

انتي تي پي او بالاست

احتمالا هم سرم داري

هم پردني

و هم سلكسان

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2728

ازمايشاتتم كامله

ايشالله اينبار ماماني عزيزم

سلام عزیزم. با شناختی که من از دکتر رزاقی دارم فکر میکنم به خاطر پول این حرف رو نزده و پزشک حاذقیه ا ...

گفتن پردني نياز نداري آوي آي جي هم خيلي نياز نداري 

كلا نظرشون اين بود كه مشكل من ايمني نيست 

دليل سقطام فقط قوس رحمم هست 

حتي مورفولوژي همسرم كه يك هست هم گفت احتمال سقطات نمي تونه باشه چون من مشكل نازايي ندارم

و گفتن كه مورفولوژي بيشتر باعث نازايي ميشه

2738

خانوما منم تجربه ي دوتا سقط رو دارم

يكيش پوچ بود

يكيش تا شيش هفته رشد كرده بود فاقد ضربان قلب

رفتم دكتر ژنتيك با اينكه تازه سقط كرده بودم و بقايا داشتم 

اين ازمايش هارو برام نوشت تو جوابش كه تاثيري نداره؟

و اينكه ازمايش كاريوتايپ براي منو همسرم

سوالم اينه اين ازمايشا انعقاديه يا ايمني؟

معمولا مشكلات سقط بيشترين دليلش چيه؟

خدايا بس نيست انتظار؟من درعذابم🔥ارامشت كي نصيبم ميشود؟🌞🥀

سلام دوستان خوبم.من ازمایشارو انجام دادم.کاریوتایپ منو همسرم سالم بود.پنل سقط ازمایش دادم که متوجه شدم جهش ژنی هتروزیگوت دارم وخونم داخل جفت لخته میشه

.بخاطر همین بوده که جنین تو ۹ هفته قلبش وایمیسه.الان از شما میخام راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم بارداری سختی دارم؟راستی یک ماه پیش بدون هیچ سابقه قبلی دلدرد گرفتی وبیمارستان رفتم متوجه شدم کیست هموژیک داشتم ترکیده بود وخونریزی داخلی کردم ومجبور ب جراحی شکمی حاد شدم وب اندازه سزارین زیر شکمم برش خورده .چقدر بعداز این عمل میتونم باردار بشم؟راستی دوماهه کورتاژ کردم واسه سقط دومم.

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
سلام دوستان خوبم.من ازمایشارو انجام دادم.کاریوتایپ منو همسرم سالم بود.پنل سقط ازمایش دادم که متوجه ش ...

علاه بر بررسي انعقادي كه انجام دادي

ايمني ها يعني سي دي ماركرارو بررسي كن

و بررسي رحم و اسپرم همسرتون

علاه بر بررسي انعقادي كه انجام دادي ايمني ها يعني سي دي ماركرارو بررسي كن و بررسي رحم و اسپرم همسر ...

رحم رو عکس رنگی گرفتم مشکلی نبود.براهمسرمم ازمایش اسپرم نرمال بوده ولی گفتن اسپرم دی ان ای فراگ رو از بده.منظور از سی دی مارکر چی هست ببخشی عزیزم؟؟

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷

بچه ها یه سئوال

من تو اقدامم چهارشنبه موعدمه

امپول زدم و لتروزول خوردم هرشب هم شیاف فرتیژست میذارم اما به سختی میتونم نزدیکی کنم

یه هفتست اینجوری شدم

میخوام شیافو داخل واژن بذارم دستم به سختی میره تو انگار اون تو ورم داره

کسی میدونه چرا؟

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستید🌺
2706