2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876330 بازدید | 47858 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز نوبت نگرفتم آخه آزمایش کاریوتایپمم تکرار کردم منتظرم جواب اونم بیاد بعد نوبت بگیرم

ببین جواب دهیت چه تاریخی زده زودتر زنگ بزن برای همون تاریخ نوبت بگیر که دیر نشه عزیزم

2720
ازمايشات ايمني و انعقادي قند انسولين Ana ويروسي ايدز هپاتيت  روبلا كلا ازمايشاتت كامله

ببخشید عزیزم . تو رو خدا میتونی کمکم کنی؟

من خواهرم دو تا بچه از دست داده یکی تو 8 ماهگی و یک هم تو 3 ماه.

حالا رفته پیش رزاقی و ازمایشاشو انجام داده.

فعلا رزاقی هنوز نوبت مجدد بهش نداده تا نشونش بده. منشی گفته خیلی شلوغ شده سرش ابن سینا هم که نمیره.

تو ازمایشش یه CD HLA DR 24.1  هست که بالاست و یه TPO(MICROSOMAL( که 44.45 هست و بالاست

شما میدونید مشکلش چیه؟

به یه فوق تخصص داخلی که رفته بود برا تیرویید و ... نشون داده اون گفته اینا ربطی به این نداره که بچت بمیره و ....

حالا خواهرم خیلی استرس داره که پس مشکلش چیه نکنه تشخیص داده نشه و دوباره پیش بیاد

اخه تو بارداری دومش انوکسا هم میزده

ممنون میشم کمک کنی

2714
ببخشید عزیزم . تو رو خدا میتونی کمکم کنی؟ من خواهرم دو تا بچه از دست داده یکی تو 8 ماهگی و یک هم تو ...

سلام نه عزیزم اتفاقا دلایش همونا بوده باید تو بارداری سرم هم بزنه که ایمنی بدنش بیاد پایین که بچه رو بدنش پس نزنه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
ببخشید عزیزم . تو رو خدا میتونی کمکم کنی؟ من خواهرم دو تا بچه از دست داده یکی تو 8 ماهگی و یک هم تو ...

عزيزم من مائده ام

امروز با هم حرف زديم عزيزم

نگران نباش

با همون سرم اوكي ميشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
عزيزم من مائده ام امروز با هم حرف زديم عزيزم نگران نباش با همون سرم اوكي ميشه

سلام من تازه این تاپیک و دیدم منم از دیروز سقط کردم و دارم خونریزی میکنم .دومین سقطمه فک کنم اینبار بارداری شیمیایی بود چون تو سون هیچی نبود فقط ضخامتم ۳۰ بود.دکتر گف بزار خوب دفع شه بعد سونو شو بقایا نمونه بعد ازمایشا رو بنویسم .میخوام تموم ازمایشا کامل بنویسه چیا بگم بنویسه

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
بچه ها از ایستگاه راه اهن تا مرکز ابن سینا راحترین مسیر با مترو و اتوبوس کدومه ؟ میشه راهنماییم کنید ...

مترو فکر کنم راحت تر باشی

ایستگاه راه آهن مترو خط قائم رو سوار شو بعد ایستگاه شهید بهشتی خط عوض کن مترو تجریش رو سوار شو آخرین ایستگاه پیاده شو 

خروجی مترو رو بیا بالا بپرس خیابان دزاشیب راهنماییت میکنن یکم پیاده روی داره ولی کوتاهه

با اتوبوس BRT هم خود راه آهن سوار میشی اتوبوسای تجریش رو ایستگاه اخر که تجریشه پیاده میشی میری سمت میدان قدس بعدم دزاشیب

پیاده روی از ایستگاه اتوبوس بیشتره تا مطب

فیزیوتراپی در منزل

طراحی سایت

سئو سایت 

پشتیبانی سایت

بک  لینک

طراحی کارت ویزیت

متخصص دندانپزشکی

متخصص دندانپزشکی در شرق تهران

متخصص دندانپزشکی در ونک

متخصص دندانپزشکی در تهران

مجتمع فنی تهران