2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876323 بازدید | 47858 پست
پایه عمل هیسترو 800 تومن هست. طی عمل و مشکلات هزینه بیشتر میشه من 3 تومن دادم

عزیزم دکتر بهم گفت فقط سپتوم داری که اونو عمل کرد توی پرونده ی عملم دیدم فقط دستمزد دکتر یک میلیون بود بقیش برای بیهوشی و لوازم جانبیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام بچه من رفتم پیشه رزاقی سه صفحه ازمایش برام نوشته سی دی مارکر شو با ازمایشاته عفونی روفهمیدبقیه رونمیدونم چیه شماهایی که مریضش بودید جدیدن ازمایش دادید چقدرمیشه هزینش بایدبرم ونک انجام بدم

2714
سلام بچه من رفتم پیشه رزاقی سه صفحه ازمایش برام نوشته سی دی مارکر شو با ازمایشاته عفونی روفهمیدبقیه ...

ازمايشات ايمني و انعقادي

قند

انسولين

Ana

ويروسي

ايدز هپاتيت 

روبلا

كلا ازمايشاتت كامله

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
ازمايشات ايمني و انعقادي قند انسولين Ana ويروسي ايدز هپاتيت  روبلا كلا ازمايشاتت كامله

سلام مایده جان یه سوال داشتم شما‌ هم امپول می زدی تو شکمت؟

جای سوزن  و‌کبودی ها رفته یا می مونه؟

شیاف خارجی پیدا نکردم ایرانی شو خریدم تاثیر داره؟

سلام بچه من رفتم پیشه رزاقی سه صفحه ازمایش برام نوشته سی دی مارکر شو با ازمایشاته عفونی روفهمیدبقیه ...

رفتی ونک برای بیمارای دکتر رزاقی تخفیف دارن اصرار کن برای تخفیف حتما. انگار میتونی براشون واتس اپ کنی بگن چقدر میشه

2706