2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878922 بازدید | 47871 پست
بله دکتر گفت یکی از ایتم ها روی مرزه . تو ذهنم نیس الان

دکترتون کیه؟؟ ممنون میشم جواب بدین

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه دوره سرم هر دوره 4 تا ویال،من سی دی هام نزمال بودن تقریبا

اخه من وزنم۶۵کیلوبوددکتررزاقی۲تاویال برام تجویزکرد۳روزقبل انتقال،نمیدونم احساس میکنم کمه،سی دیهای منم مشکل داشتن

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
وقتی که رزاقی نبود مجبور بودم به اعتماد به دکتر دیگه،الان تازه اومده ایران که منم باردارم، برای کسی ...

خداروشکرکه مامان شدی عزیزم،منم چندتادکترتورشت عوض کردم ازهیچکدومشون راضی نبودم اصلاتوجه نمیکنن ب بیمار،ولی واقعادکتررزاقی ب تمام حرفهای ادم گوش میده واقعاوقت میذاره ودقت میکنه،دارومیده،دکترای رشت فقط اسیدفولیک میگن استفاده کن

2728
اخه من وزنم۶۵کیلوبوددکتررزاقی۲تاویال برام تجویزکرد۳روزقبل انتقال،نمیدونم احساس میکنم کمه،سی دیهای من ...

ببین عزیزم نظر دکتر ارجح هست شاید میخاد قبل انتقال فقط بدنتو آروم کنه دوباره ان شالله بعد مثبت شدن برات تجویز میکنه

خداروشکرکه مامان شدی عزیزم،منم چندتادکترتورشت عوض کردم ازهیچکدومشون راضی نبودم اصلاتوجه نمیکنن ب بیم ...

اره متاسفانه، من پستمو پاک کردم بخاطر این بود فکر کردم ریپلایت با منه بعد دیدم با کاربر مهرسا بودی، ان شالله به زودی جواب میگیری

ببین عزیزم نظر دکتر ارجح هست شاید میخاد قبل انتقال فقط بدنتو آروم کنه دوباره ان شالله بعد مثبت شدن ب ...

بله شایدهمینطورباشه عزیزم،ممنون💜

2738
اندازه سپتومت چقدر بود؟

والایادم نیست ولی داشتم مدارک میدادم واسه بیمه تکمیلی ک هزینه هیستروسکوپی روبگیرم برگه شرح عملودادیم بیمه توش نوشته بود،بعدمن سرچ کردم تونت دیدم سپتوم یه چیزمادرزادیه وچیزی نیستکه تازگیابوجوداومده باشه ودکترقبلیم حتی توهستروکه کردمتوجه نشد

اره متاسفانه، من پستمو پاک کردم بخاطر این بود فکر کردم ریپلایت با منه بعد دیدم با کاربر مهرسا بودی، ...

اهامن فک کردم اسم کاربریتونوتغیردادین حتما،ممنون خواهری، انشاالله

خانمایی که میگید رزاقی خوبه چقد بهش اطمینان دارید. من رفتم پیشش گفت هیسترو کن پولیپ داری . هیسترو کر ...

عزیزم رزاقی واقعا کارش درسته و بهش اعتماد کن. جواب ازمایشهای ایمنیت رو بفرست مشخص میشه که مشکل هست یا نه. سی دی ها و انتی تروگلوبین.. همه توی رنج نرماله؟ منم پیشش میرم فقط عکس رنگیم رو دید و درخواست هیسترو و چیزی نکرد برام. به ماها هم کلی مولتی و قرص داده و میخوریم.

عزیزم میخوای دوباره نینی بیاری؟؟؟

الان نه,اما میخوام ازالان تحقیق کنم که وضعیت ما همینطور میمونه یا دیگه راحت میتونیم باردار بشیم ,بچه تنهایی گناه داره ,همبازی میخواد

2706