2703
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876330 بازدید | 47858 پست
خانوما سلام. من اگر باردار بشم باید انوکسا بزنم اسپرین بخورم.  سرم نمیدونم چی استفاده کنم و قرص ...

سلام عزیزم. سوالت یه تصمیم شخصیه. ولی منم بعد بارداری باید انوکسا بزنم و سرم بزنم الانم پردنیزولون که کورتونه میخورم. اگه بچه داشتم اصلا این قرصا رو به خودم تحمیل نمیکردم با این همه عوارض. ولی خب خیلی ها هم با این شرایط بچه دار میشن. خودت خوب فکر کن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اصفهانم میشه بگید چه جوری میشه رفت پیش دکتر شرکت ممنون

دوشنبه و سه شنبه بیمارستان الزهراس

مطبش رفتم برا شهریور ۹۹ نوبت داد !!! منم رفتم پیش دکتر شاکریان . دکترم گفت اون بهتر از شرکته

2720
2714
هیسترو کردم حدودا یه ساعت طول کشید و نزدیک 3 تومن شد چون مشکلاتم زیاد بود. درد نداشتم. ولی ناامید شد ...

انشالله که خدا بزودی زود دامنتو سبز میکنه همه ی اینها رو فراموش میکنی عزیزم

خانمایی که میگید رزاقی خوبه چقد بهش اطمینان دارید. من رفتم پیشش گفت هیسترو کن پولیپ داری . هیسترو کرد یه میوم دراورد 3 تومن گرفت. نزدیک 500 تومن دارو نوشت. گفت مشکل ایمنی داری کورتون بخور. کلی مولتی ویتامین و کوفت و زهرمار. یعنی از صبح شروع کنم قرص خوردن تا شب تموم نمیشه. گفت باردار شدی سرکلاژ کن در صورتی که من اصلا مشکل سرویکس نداشتم . امروز به توصیه یه پرستار ازمایش ها رو بردم نشون یه دکتر دیگه دادم گفت فقط مشکل انعقادی داری و اصلا نیازی به کورتون نیست. گفت تو سونوت مشخصه چیزی تو رحمت نیست. هیسترو لازم نداشتی. یعنی واقعا خودم موندم چرا این همه خرج الکی گذاشته رو دست من و اخرشم ناامیدم کرد .

خانمایی که با دارو بارداری موفق داشتن  کسی برای باردوم بدون دارو ومشکلات باردار شده؟ عارفه جا ...

عزیزم پسرمن دی ماه یک ساله میشه من که عمرأ به بچه دوم فک کنم از بس این بچه اذیتم کرده 

خداوندا مراقبه پسرم باش
خانمایی که میگید رزاقی خوبه چقد بهش اطمینان دارید. من رفتم پیشش گفت هیسترو کن پولیپ داری . هیسترو کر ...

عزیزم تشخیصاهافرقداره شماازکجامیدونی نظردکتردوم درسته خواهر؟منم یباررشت هیستروشدم دکترم گف رحمت خوبه هیچ مشکلی نداره،بعدچن ماه رفتم تهران پیش رزاقی سونوکردگف سپتوم داری وبایدهیستروشی،وتوشرح عملمم ک توپروندمه زده ک سپتوم اندازش چقده

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2706