2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878626 بازدید | 47863 پست

سلام عزیزان من دو تا سقط داشتم یکیش هفته پنج خونریزی کردم و سقط شد بتام دوبرابر نمیشد . دومی همه چی خوب بود و قلبش تشکیل نشد و خودش دفع شد تو خونه تو هفته ده . تمام آزنایش هاب سقط و دادم دکترم نصر هست و هیچ مشکلی ندارم . فقط tsh تو بارداری دوم ۵.۵ بود که دارو خوردم و خوب شد . همچنان دارو میخورم و تحت کنترل هست . کسی بوده سقط مکرر بی علت داشته باشه ؟

عزیزای دل رشتی منم رشت هستم تو رشت فکر نکنم نتیجه بگیرید من هم ظهیری هم صدری هم پرویزی رو رفتم دکترم ...

نتیجه گرفتی خواهر؟؟اخه تهران رفتوامدخیلی سخته عزیزم،الان توموسسه مهردکترتون کیه؟؟من پیش مهرافزارفتم چن ماه پیش بعدمنوفرستادغددپیش دکتراصفی،اونم گف تیروییدت خوبه دارونمیخواددرصورتی ک بایدزیر۲باشه،تعجب میکنم پارسال پیش رزاقیم رفتم ندادبهم لووتیروکسین اون موقع تیروییدن۲.۸بود،درخواست دوستی دادم خواهرممنون میشم قبول کنی

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونین درمانش چیه؟دکتر فقط گفت باردارشدی بیا😔😔

خیلی نگرانم 

یعنی میتونم مامانم بشم

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤
نتیجه گرفتی خواهر؟؟اخه تهران رفتوامدخیلی سخته عزیزم،الان توموسسه مهردکترتون کیه؟؟من پیش مهرافزارفتم ...

میارزه یبار بری تهران مخصوصا الان که خود رزاقی هس، اون موقع نبود من رفتم پیش زرنانی، من دکترم تو کلینیک عبدالهیانه، ازمایشام مشکل انعقادی نشون داده بود، سی دی هامم تو رنج بود فقط یکی دوتاش دوازده اینا بود، بهم انوکسا گفتن استفاده کن، سرم هم میتونی سه دوره برا احتیاط بزنی که با عبدالهیان حرف زدم قبول کرد و دارم داروهارو مصرف میکنم

سلام بهمه .من سابقه دو بار میکرو مثبت تو ابن سینا داشتم که هردو تا سقط شد والان تحت نظر دکتر عارفی تو مطبش هستم قراره سیکل میکرو برام شروع بشه کسی تحت نظر ایشون بوده و راضی بوده از نتیجه؟؟؟

خانم ها کسی میدونه سری دوم تزریق سرمivigبعد از انتقال جنین کی هست؟یک دوره ۴تایی که ۳روز قبل از انتقال جنین انجام میشه.۴تای بعدی به محض مثبت شدن آزمایش یعنی تقریبا ۱۸روز بعد از تزریق اولین دوره هست یا اینکه ۲۸روز بعد از تزریق اولین سری؟

واقعا؟از کجا فهمیدی؟من سر در نمیارم😬

ن عزیزم الان ک دقت کردم نوشته سفالیک.یعنی چرخیده وسرش پایینه.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
عزیزم توی ابن سینا فقط عمل میکنه ویزیت نمیکنه من امروز با دکتر رزاقی هیسترو انجام دادم به حرف منشی ه ...

عزیزم هیسترو چطوره من میترسم. صبح باید برم. یکم لکه بینی دارم هیسترو میکنه . نمیدونم چرا لکه بینی دارم

2706