2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876308 بازدید | 47858 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان،من یه بچه سه ساله دارم،از یکسالو چهار ماه پیش اقدام کردم برا دومی،ماه دوم اقدام باردار ش ...

گلاره جان عزیزم شما هنوزم فعالید؟من دقیقا مشکل شمارو دارم توروخدا بگید درمانتون نتیجه داد؟من دارم نابود میشم از فکرش

2714

سلام دوستان من دوبار سقط داشتم دکتر برام آزمایش نوشت برای سقط همه موارد خوب بود جز این دومورد آخر اگه کسی میدونه چیزی منو راهنمایی کنه ممنون

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده ..  خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                               دوبار سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین                                        خداجونم هیچکسو با پاره تنش امتحان‌نکن حتی اگه اندازه یه کنجده........                                               خداجونم به من فرزندی عطا کن نه لایق من وبندگی ام که لایق خودبی مثالت وبخشندگی ات❤

سلام دوستای خوبم.منم پیش خانم دکتر رزاقی رفتم و مججدا برام آزمایش نوشت و برای شوهرم هم آزمایش اسپرم نوشت و پنج شنبه رفتیم ابن سینا انجام داد و الان که جوابش اومده تعداد 35میلیون اما مورفولوژی فقط یک درصد نرمال بوده و 99 درصد غیر نرماله خیلی نگران شدم چیکار باید کرد ؟قراره تو آذر مجدد برم پیش دکتر رزاقی اگه کسی چیزی میدونه بهم بگه 

عزیزم توی ابن سینا فقط عمل میکنه ویزیت نمیکنه من امروز با دکتر رزاقی هیسترو انجام دادم به حرف منشی ه ...

سلام عزیزم چند پریودی باید هیسترو انجام بدیم؟

قیمت رزاقی چنده؟

شما مریضه مطبی؟

والامن خودم پیش شیرین اصغرنیارفتم بعدشم ظهیری هنوزنتیجه نگرفتم،اماصدری روخیلی تعریف میکنن نمیدونم شن ...

عزیزای دل رشتی منم رشت هستم تو رشت فکر نکنم نتیجه بگیرید من هم ظهیری هم صدری هم پرویزی رو رفتم دکترمم تو کلینیک مهره، من چون توسیستم درمان کار میکنمو سر درمیاوردم ازمایشامو همه رو رشت انجام دادم یجای معتبر که میدونستم نمونه رو میفرستن تهران جای خوب، بعد برای ویزیت پیش طرازی و زرنانی رفتم تهران، توی رشت به دکترم داروهامو گفتم اونم قبول کرد برام تجویز کنه. ولی در کل اون چند تا دکتری که تو رشت رفتم هیچکدوم همه ازمایشا رو نمیشناختن به سرم تجویز کردن اعتقاد نداشتن وقتتونو رشت تلف نکنین

2706