2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878562 بازدید | 47863 پست
پس شرايط تيروئيدت مثل منه. حالا بايد tsh رو به زير 2.5 برسوني با دارو كه اجازه بارداري بدن بهت

دوز لووتیروکسین برام زیاد کرده 

گفتم آنتی تی پی او که باعث نمیشه سقط کنم گفت نه فقط باید Tsh نرمال بمونه حالا نمیدونم دیگه توکل به خدا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲
پس شرايط تيروئيدت مثل منه. حالا بايد tsh رو به زير 2.5 برسوني با دارو كه اجازه بارداري بدن بهت

عزیزم الان نی نی داری؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ                    و من در انتظار معجزه🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همه ی خانمهای عزیز ...دوستان تو این تاپیک کسی از شیراز هست آیا ؟؟؟من امروز رفتم آی وی آی جی ...

عزیزم، شما برا سقط مکرر دکتر شیراز رفتید؟ من در به در دنبال یه دکتر خوب برا سقط مکرر شیرازم، خواهش می کنم اگه میدونید جواب بدید

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

دوستانی که تو این تاپیک بودن و هستن، من دوتا بارداری.پوچ داشتم که هردوتا تو هفت هفته موندن، لطفا اگه کسی دکتر خوب برا سقط مکرر، تو شیراز میشناسه بهم معرفی کنه، خدا خیرتون بده

[QUOTE=110332818]دوستانی که تو این تاپیک بودن و هستن، من دوتا بارداری.پوچ داشتم که هردوتا تو هفت هفت ...

نمی دونید تا کی ایران هستن، من الان سر کارم و سخت بهم مرخصی میدن، تابستون میتونم

2706