2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879154 بازدید | 47872 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرم برای زمان بارداریه یا قبل بارداری؟ به من که فقط گفته انوکسا استفاده کنم ولی نگرانم کم دارو داده ...

بله درسته سرم لازم نداره لووتروکسین یا سلنیوم نهایتا کافیه 

فقط tsh باید نرمال بشه

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
رزاقی برای همه مریضاش که این مشکل رو دارن سرم میده

من خیلی مریض هاش رو دیدم اولین باره 

میپرسم فقط علتش اینه که اشنایی دارم که گفته بهش لازم نداری 

سوتفاهم نشه 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
2738
سلام عزیزم خوبی؟نینیت خوبه؟چه خبرا؟رفتی سونو؟

سلام خوبم ممنون اونم ناقلا هنوز نچرخیده.سرش بالاس.بله رفتم سونو.وزنشو زده ۲کیلو.وحالتش بریچ.تو۳۳هفته رفتم.الان ۳۴هفتم.شما سونو نرفتی؟چندهفته ای

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام خوبم ممنون اونم ناقلا هنوز نچرخیده.سرش بالاس.بله رفتم سونو.وزنشو زده ۲کیلو.وحالتش بریچ.تو۳۳هفته ...

عزیزم ایشالا که میچرخه نگران نباش منم رفتم سونو گفت همه چیزش خوبه اونم ۲ کیلو بود 😘 من سن سونو یک هفته جلوتر از تاریخ پریودیمه حالا نمیدونم واسه زایمان کدوم تاریخ مهمه شما سن سونوت با پریودیت یکیه؟

پنجشنبه به موبایل زنگ زدم.. شماره مطبشو ندارم عزیزم ۱۰۰تا صلوات نذر کردم بهم وقت بده،ویزیتش چقدره؟ ...

شماره مطب ۲۲۷۲۹۷۵۲ روزای زوج ۲ تا ۶

ویزیت انگار ۵۰ با سونو ۹۰

اره عزیزم همون روز مینویسه. ان شاءالله نوبت میده و همه چیز خوب پیش میره برات🥰

بچه ها کسی در مورد آزمایش اسپرم اطلاعاتی داره که چطور انجام میشه؟ دکتر رزاقی برای همسرم نوشته و میخو ...

اول وقت برید شرایطشم ۳ روز قبل انزال نداشته باشن و همون روز جوابم اماده میشه. 

سلام واقعا سخته منم دیروز کورتاژ کردم دومی بود همه چی نرماله یهو قلب میمونه و به خونریزی افتادم اما ...

مهمتر از ژنتیک برسی به لحاط ایمنی و انعقادی و سونو رحم و ایناست. یه وقت عارفی یا رزاقی بگیر و بررسی کن

2706