2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879004 بازدید | 47871 پست
واقعا؟؟؟ یعنی apcr بالا نیست؟؟؟  😢😢کاش بود کاش مشکل داشت

بخدا راست میگم با چشم خودم دیدم بچه تو هم سالم میاد حالا میبینی 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  
ببخشید قسمت پایین ندیدم اره بالاست اونم راه داره به خدا یه خانومه رو دیدم که دوتا بچشو از دست داده ب ...

ور بدر دنبال اینم که آزمایشام نرمال نباشن.شب و روزم شده دعا که مشکل ایمنی و انعقادی داشته باشم...

خدا از زبونت بشنوه منم مادر بشم ...

انشالله شمام خیلیییی زود نتیجه بگیرین به حق شش ماهه امام حسین

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا راست میگم با چشم خودم دیدم بچه تو هم سالم میاد حالا میبینی 

انشالله انشالله

منم دو تا سقط داشتم ...باردریامم طبیعی نیست که..باید آی وی اف شم..هر دفعه کلی زجر روحی میکشم تا جواب مثبت رو میگیرم آخرشم سقط

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
دکتر رزاقی. ما اکثرا بیمار ایشونیم. شمارش چند صفحه قبل هست

عزیزم این شماره اصلا جواب نمیده ۵۰ بار زنگ زدم.چیکار کنم‌ گریم گرفته😔😔

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2731

سلام یه سوال

من وقتی که از دکتر رزاقی گرفتم میفته روز یازده پریودم و بهم گفته بود روز دوازده پریودت بیا که سونوگرافیت کنم؛ حالا به نظرتون روز یازده پریود برم پیشش تشخیصی که ازسونوگرافیش می ده ممکنه خطا داشته باشه؟

بچها جریان این سرم ک میگید چیه برا چ کسایی میزنن

کسایی که سقط به علت مشکلات ایمونولوژیکی دارن مثل آنتی تی پی او بالا که بدن خودبخود جنین رو پس میزنه براشون سرم ivig تجویز میکنن هرماه که کمک میکنه بدن جنین رو پس نزنه

سلام خانوما...خیلی دلن گرفته نمیدونم چیکار کنم...اصلا سقطـ چرا هستتت😪😪دوتا سقطـ داشتم آخریش۵مهر بود قلب تشکیل میشه  بعد متوقف میشه😭😭‌کی مشکلش مثل من بوده؟باید چیکارکنم؟؟؟؟؟؟برم خودت مطب رزاقی یا ابن سینا...اینم بگم فهمیدم شوهرم واریکوسل داره هفته دیگه میخاد عمل کنه

2738
کسایی که سقط به علت مشکلات ایمونولوژیکی دارن مثل آنتی تی پی او بالا که بدن خودبخود جنین رو پس میزنه ...

كي به خاطر انتي تي پي او سروم زده تاحالا ؟شما؟

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
سلام خانوما...خیلی دلن گرفته نمیدونم چیکار کنم...اصلا سقطـ چرا هستتت😪😪دوتا سقطـ داشتم آخریش۵مهر بو ...

عزیزم درکت میکنم واقعا سقط خیلی بده روح آدمو آسیب میزنه

یکی از دوستای منم دقیقا همینطوور بود (ایست قلبی جنین تو پس از تشکیل) شما باید تو بارداری آمپول ضدانعقادی مثل هپارین بزنی احتمالا فاکتورای انعقادیت بالا هست و باعث لخته شدن خون میشه

سلام دوستان

من فردا باید برم آزمایشهای هورمونی و سی دی رو بدم، ولی الان لیست آزمایشها رو با آزمایشهایی که صفحه ۱ این تاپیک نوشته شده مقایسه کردم دیدم بعضیا رو ننوشته، البته اینم بگم خود رزاقی آزمایشها رو ننوشت یه دستیار تو ابن سینا داشت که اون نوشت، دستیاره یه خورده هم گیج می زد به نظرم. حالا چیکار کنم؟

لیست ازمایشات مربوط به سقط جنین انجام معاینه سینه نزد پزشک زنان تزریق واکسن کزاز بررسی از نظر ایمنی ...

مائده جون می شه راهنماییم کنی؟ خودم این لیست رو ببرم آزمایشگاه بگم اونایی رو هم که ننوشته برام انجام بدن؟ مخصوصا سی دی ها رو خیلی کمتر از این لیست نوشته.

2706