2410
2553
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 876332 بازدید | 47858 پست
سلام استارتر عزیز  دوست من ۳۳ سالشه ۲ تا سقط داشته به علت توقف رشد جنین در هفته ۵ و ۷  ب ...

رزاقی چون تازه از خارج برگشته خیلی شلوغ نشده. شمارش چند صفحه قبل هست. حتما پیش ایشون برن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی کسی انتی تی پی اوش نرمال باشه نیاز نیست آزمایش تیروئید بده دیگه؟ برای چکاپ

نه فك نكنم ربط داشته باشه. تيروئيد به دلايل مختلف ممكنه عملكردش به هم بريزه. يكي از اين دلايل مشكل ايمني و anti tpo بالا ميشه

2720

خانوما من فردا باید هیسترو بشم با دکتر رزاقی

کسی انجام داده؟ عملش سخته؟

من خودم اول سپردم به خدا بعدش به تشخیص خانم دکتر اعتماد کردم اما واقعا از دستکاری شدن رحمم میترسم

دکتر رزاقی. ما اکثرا بیمار ایشونیم. شمارش چند صفحه قبل هست

دکتر خوبیه؟عزیزم هزینه اولیه چقدر میخواد ؟؟برای آزمایش اینا؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2714
دکتر خوبیه؟عزیزم هزینه اولیه چقدر میخواد ؟؟برای آزمایش اینا؟

خیلی حاذق و خوش برخورده. حدود ۲ تومن با دفترچه هزینه ازمایشها میشه توی ازمایشگاه ونک که صحبت کردن و به بیمارای وکتر رزاقی تخفیف میدن. اگه تکمیلی داشته باشی که کمتر میشه

خیلی حاذق و خوش برخورده. حدود ۲ تومن با دفترچه هزینه ازمایشها میشه توی ازمایشگاه ونک که صحبت کردن و ...

دفترچه سلامت دارم عزیزم.قبول میکنن؟😔😔

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
خیلی حاذق و خوش برخورده. حدود ۲ تومن با دفترچه هزینه ازمایشها میشه توی ازمایشگاه ونک که صحبت کردن و ...

آدرسشم بی زحمت میگی؟؟

2706