عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878658 بازدید | 47863 پست
عزيزم تا جايي كه من ميدونم ANTI TPO مربوط به ايمنيه و يعني ريسك ابتلا به پركاري يا كم كاري تيروئيد. ...

یعنی کسی انتی تی پی اوش نرمال باشه نیاز نیست آزمایش تیروئید بده دیگه؟ برای چکاپ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من tsh نرمال ولی انتی تی پی اوم خیلی بالا زده چرا اخه یعنی مشکل تیروییدی دارم؟

چيزي نيست عزيزم

با دارو درمان ميشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731
امروز رفتم پیش یه دکتر فوق تخصص نازایی تو شهرمون بهم گفت باید تخمک اهدایی بگیری خیلی دلم گرفته

واسه خودش گفته

خودت مادر ميشي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

مائده جون من انتی ترومبین 0.317 - ای ان ای 0.63 - انتی تی پی او 164 - انتی کاوگولانت 25.0 - پروتیئن سی 68.00 - mthfr c677t زده هیتروزیویس- سی دی 56 زده 17 - سی دی 8 زده 43- انتی تروگلوبین 744 - لطفا کمک کنید تا چه داروهایی لازم دارم خیلی نگرانم عکس ازمایش هامم ص 1443 هست

سلام من تا سقط داشتم که همشون قلبشون تو سه ما وایمیستاد هنوز از آخرين سقطم سه نگذشته یه پریود منظم ماه پیش داشتم که فقط خونریزیم شدید بود این ماه برعکس همیشه که هیچ پیشگیری ای نمیکردیم شروع کردیم به پیش گيري میترسم قرص ال دی بخورم میترسم ضرر داشته باشه از موسسه ابن سینا وقت گرفتم ماه اینده ولی الان دو روز مونده به پری ولی تمام علایم بارداری رو دارم کمر درد درد رحم نفخ میدونم اینم قرار نیست بمونه فقط از خدا میخوام منو بیشتر نابودم نکنه اگه قرار نیست بچه بمونه پری بشم

خدایی که به شدت کافی است 

خانم ها لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه.من انتقال جنین دادم و ۴روز قبل از انتقال ۴تا ویال ivigتزریق کردم .۴تای بعدی رو کی باید تزریق کنم؟وقتی جواب آزمایشم مثبت شد یا۲۸ روز بعد از تزریق اولین دوره یعنی تقریبا ۹روز بعد از جواب آزمایش؟

سلام بچه ها من انتی ترومبین 0.317 - ای ان ای 0.63 - انتی تی پی او 164 - انتی کاوگولانت 25.0 - پروتیئ ...

ببین عزیزم من سی دی هام بالاتر از رنج ازمایشگاه بود و انتی تروگلوبینم. دکتر رزاقی ۲ ماه بهم پردنیزولون داده و بعد بارداری هم گفته سرم باید بزنم. البته مشکل انعقادی هم دارم که برلی اونم انوکسا هر روز تو بارداری داده. باید بیای پیش خودش

سلام مائده جان ..خواهش میکنم راهنماییم کن

دوتا سقط بدون قلب داشتم

الان میخوام برم دکتر برای درمان.چه دکتری بهم پیشنهاد میدی

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

سلام استارتر عزیز 

دوست من ۳۳ سالشه ۲ تا سقط داشته به علت توقف رشد جنین در هفته ۵ و ۷ 

به نظرت پیش کدوم دکتر بره که زودتر نتیجه بگیره  

نیره سیدی مقدم صارم 

دکتر رزاقی که میگن نوبت دهیش سخته 

دکتر عارفی!؟؟؟؟؟

😬😬😬😬
2706