2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879161 بازدید | 47872 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من ازمایش کاریوتایپو امروز دادم با ازمایش پنل سقط.سوالم اینه که پنل سقط همون سی دی مارکرها هستش؟؟اگه فرق داره چی هستس؟ازمایش ایمنی انعقادی شامل چی میشه

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
2731

سلام من دوتا سقط دارم. 

دیروز رفتم پیش دکتر قدیمی زنان خانوادمون 

و گفت احتمالا خون زن و شوهر به هم نمیخوره و

مارو نوشت برای مشاور ژنتیک

بنظرتون مشاوره ژنتیک چند درصد میتونه مشکلو پیدا کنه

اگه مشکل ما ژنتیکی باشه قابل درمانه؟

سلام من دوتا سقط دارم.  دیروز رفتم پیش دکتر قدیمی زنان خانوادمون  و گفت احتمالا خون زن و ...

كاريوتايپ كه شما انجام داديد هم بهتره انجام بشه 

ولى اگر همه جانبه بررسى بشه بهتره

همسرتون آزمايش بررسى اسپرم رو انجام بدند و خودتون هم فاكتورهاى ايمنى و انعقاديتون بررسى بشه و تيروئيد و ويتامين د و ...

اگه تهران هستيد دكتر رزاقى كاشانى نوبت ويزيت بگيريد شماره مطبشون رو گوگل كنيد ، ايشون خيلى دقيق هستند .

موفق باشيد🌺

سلام من دوتا سقط دارم.  دیروز رفتم پیش دکتر قدیمی زنان خانوادمون  و گفت احتمالا خون زن و ...

باید پیش متخصص سقط مکرر پیگیری کنید. دکتر رزاقی و عارفی تهران. بیخود پول و وقتتون رو هدر ندین. مگه فامیل هستین؟ بیا و تخصصی ازمایشهاش رو انجام بده که دیگه تکرار نشه برات

سلام دوستان من ازمایش کاریوتایپو امروز دادم با ازمایش پنل سقط.سوالم اینه که پنل سقط همون سی دی مارکر ...

توی پنل سقط چه چیزایی رو درخواست کرده بود دکتر؟ صفحه 305 رو نگاه کن ازمایش هایی که دکتر رزاقی برای سقط درخواست میده که شامل فاکتورهای ایمنی و انعقادی و... دیگه ست

2738

سلام دوستان من بعدارزایمان زودرسم دوتا انتقال دادم که منفی شد والان روز هفتم انتقال ازعلائمم مشخصه بازم منفی شدم تمام این ۶سال دکترم طرازی بود دیگه نمیخام باهاش ادامه بدم دوستان اگه کسی ازدوستان ا دکتررزاقی خبری داره بهم بگه اخه امروزشنیدم برگشته ایران دوباره لطفا اگه کسی روزهایی که تومطبه هست روبهم بگه وچه ساعتی زنگ بزنم یاکدوم بیمارستان کارمیکنه روبهم اطلاع بده ممنون میشم

2706