2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878513 بازدید | 47863 پست
من ی سقط,داشتم14هفته ایست قلبی کرد,عکس رنگیم تاحالا ندادم اگه رزاقی سونو کنه مشکوک ب سپتوم و از این ...

اگه هم  عکس رنگی خاست   حتنا با بیهوشی بده چون اکثر دکترا میگن  بهتر 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
مرسی عزیزم.شما میدونید هزینه آمپول آنوکسا6000ک رزاقی تجویز میکنه با بیمه تامین اجتماعی دونه  ای ...

این امپول و که قبل بارداری نمیزنن  ...تو بارداری  به من گفت بزن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی سقط,داشتم14هفته ایست قلبی کرد,عکس رنگیم تاحالا ندادم اگه رزاقی سونو کنه مشکوک ب سپتوم و از این ...

اینم بهش بگو  که سونو  سه بعدی بدم یانه به جای عکس رنگی  ...اینقدر  خوش اخلاقو خانومه   که بر خلاف بقیه دکترا همه سوالتو جواب میده 

2728
آره میدونم خواستم قیمتشو بدونم

نمیدونم عزیزم  قیمتشو  ...  

جالب اینجاس جرات بیهوش شدنم ندارم

عهههه  نازک نارنجی نباش دیگه خوشگل خانوم  😊خودمنم از اون لباسای ابی که قبلش میموشن میترسیدم    ولی بعدش توبه کردم  دیگه بدون بیهوشی نگیرم  ... البته  بچه ها  الان گفتن چون چسبندگی داشتم درد داشتم .شاید  واسه تو اینجوری نباشه...  

عهههه  نازک نارنجی نباش دیگه خوشگل خانوم  😊خودمنم از اون لباسای ابی که قبلش میموشن میترسی ...

خخخخ.آخه من سقطم با قرص بدون کورتاژ بود بعدشم سونو3بعدی ک خیلی دقیقتر وبهتره خداکنه ایشونم سونو  رو ترجیح بده ب عکس.من هرشب واسه همه دعا میکنم ک راحت بشیم از دکتر رفتن و دوا و  درمون,انشالله شمام خبر مامان شدنتو بیاری برامون

عهههه  نازک نارنجی نباش دیگه خوشگل خانوم  😊خودمنم از اون لباسای ابی که قبلش میموشن میترسی ...

چرا پس ب ی سری از بچه ها گفته برید طالقانی ب ی سریا گفته ن طالقانی خطا زیاد داره.جالبه تو ی روز ب دونفر از بچه ها دوتاچیز گفته

عزیزم همینجام والا میگذرونیم من الان ۳۱ هفته و ۲ روزمه والا واسه هفته آینده واسم سونو کالر داپلر نوش ...

خودم نظرم طبیعیه.حس میکنم دردوعوارض بعدش خییلی کمتره تاسزارین.من ۱ آبان باید برم سونو برا وزنش.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
عزیزم میشه بگی شما چندتا سقط و چند هفته داشتی؟یادمه قبلا اسمتونو دیده بودم تو تاپیکای مختلف و هفته س ...

ممنون عزیزم ایشالا قسمت شمام بشه وبارداری سالم وموفقی داشته باشید.من مشکل سیستم ایمنی داشتم.باید توبارداری سرم میزدم تابدنم بچه رو پس نزنه.یدونه سقط داشتم و تو۱۰ هفته سقط کردم بدلیل ایست قلبی جنین.الانم خداروشکر همه چیز داره خوب پیش میره و۳۳ هفته هستم.انشالله همه منتظرا تو این روزای عزیز ب حاجت دلشون برسن.میدونم انتظار چقد سخته

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

من عکس رنگی داشتم و دردش قابل تحمل و کوتاهه. اگهدازت خواست انجام بده حتما و بیخود بیهوشی هم نگیر. اگه کرجی برو ظفر خیلی خوب انجام میده. تهرانم میگن عالیه شیوعی و کاخ خوبه

2706