2726
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 878350 بازدید | 47863 پست
خیلی سخته هیچ دلیلی نداره که درمانی بشه آدم می مونه حیرون چیکارکنه همش هم بخوای باردار بشی و سقط بشن ...

عزیزم

ازمایشات خیلی وسیع و‌کامله

ممکنه مشکل رحمی

اسپرم

هورمونی باشه

از دکتر عارفی وقت بگیر

ازمایشات کاملن صفحه ۳۰۵هست

و توضیحات کامل صفحه ۱۳۶۹

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

مائده جون یا خانمای عزیزی که اطلاع دارید میشه راهنماییم کنید. دکتر عارفی کل ازمایشاهای سقط مکرر رو برام نوشته. از کرج یه روز میخوام برم ازمایشگاه بهار ازمایش بدم. به نظرتون به لحاظ حجم خونی که برای ازمایش کاریوتایپ و هورمونی و اون 2 صفحه ازمایش ایمنی و انعقادی لازمه میتونم یه روز همه رو بدم یا دو روز برم بهتره. یه کم دوبار تهران رفتنم برام سخته. اخه ازمایشا زیاده میترسم خیلی خون بگیرن توی یه روز بهم فشار بیاد. شما چی میگید. کسی بوده همه رو یه باره انجام داده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان،منم سه بار باردار شدم هر سه بار سقط شدن دو تای اولی دو هفته بعد از سونو ان تی وسومی یک ه ...

همسرت ازمایش دی اف ای اسپرم داده؟ این آزمایش تو مراکز ناباروری برا شکستگی دی ان ای اسپرم گرفته می شه ، 

2728
مائده جون یا خانمای عزیزی که اطلاع دارید میشه راهنماییم کنید. دکتر عارفی کل ازمایشاهای سقط مکرر رو ب ...

عزیزم همه ارو باهم بده بره

ماهم همین جوری دادیم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

سلام بچه ها دختر من بعد سه تا سقط ۱۹ مرداد ساعت ۱۵با عمل سزارین بدنیا اومد.ممنونم از همه بچه هایی که همراه بودن و راهنمایی کردن مائده جون،غزل جون،عادله جون و همه دوستانی که این مدت راهنمایی کردن و همدم و همراه بودن

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
دوستان ببخشید کسی اینجا ازمایش hla-dr رو داده

مريضاي دكتر رزاقي انجام دادن

و بالاتراز رنج سرم زديم

سلام بچه ها دختر من بعد سه تا سقط ۱۹ مرداد ساعت ۱۵با عمل سزارین بدنیا اومد.ممنونم از همه بچه هایی که ...

الهي شكرت عزيزم

قدمش خير باشه

خوشحال شدممم

عزيزم بازم بتا بده ببين اومده پايين اگه پايين اومده باشه اره متاسفانه سقط ميشه شيافتم نمبخواد بزا ...

سلام عزیزم میشه بگی این سونو انومالی خوبه یا مشکلی داره؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
مريضاي دكتر رزاقي انجام دادن و بالاتراز رنج سرم زديم

ببخشید یک سوال 

من دکتر فقط برام سی دی ها رو نوشته بود که خوب بودن ، از دوستان شنیدم که اینم بدم بهتره برای اینکه دبگه خیالم راحت بشه 

منتها ابن سینا دادم جوابش خیلی عجیبه عدد نداره ، به هر کی هم نشون دادم سردرنیاورد ، چون مال دوستان رو دبدم همه عدد. بودن 

دوباره امروز رفتم بهش گفتم این درسته میگه اره ، ولی دکتر ازمایشگاه نبود

شما اطلاع دارید راهنماییم کنید

سلام دوستان،منم سه بار باردار شدم هر سه بار سقط شدن دو تای اولی دو هفته بعد از سونو ان تی وسومی یک ه ...

ازمایشهای انعقادی رو هم دادی؟ منم مثل شما بعد ان تی اینجوری شد تو ازمایش ژنتیکم جهش انعقادی نشون داد در صورتی که ازمایشهای اولیه غلظت خون و اینها همه خوب بوذ

بچه ها این غربال اول ر نظر می‌دین.

موندم فاینال ریسکه برای داون یعنی ریسک متوسط

یااسکرین نگتیوه که یعنی کم خطر

؟؟؟؟

معصومه جان عادله جان ودیگر دوستان 

لطفاً راهنمایی بفرمایین

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

@maydam    

بیاین این غربال اول رببینین لطفا

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2706