1421
1389
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 320754 بازدید | 28821 پست

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

عزيزم دوتا سقط بي علت نيست اقدام نكن از عارفي وقت بگير بايد ازمايش تكميلي بدين متفورمين و فوليك ...

نمیدونم چرا فقط از عصر ب بعد و شبها حالت تهوع دارم وحالم بد میشه.بوده کسی مث من ک فقط شبا حالت تهوع داشته باشه؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
1390
نمیدونم چرا فقط از عصر ب بعد و شبها حالت تهوع دارم وحالم بد میشه.بوده کسی مث من ک فقط شبا حالت تهوع ...

عزیزم منم بیشتر عصر به بعد حالم بد میشه حالت تهوع و استفراق من سینه درد و ترشح زیاد هم دارم شما هم دارید؟؟

نمیدونم چرا فقط از عصر ب بعد و شبها حالت تهوع دارم وحالم بد میشه.بوده کسی مث من ک فقط شبا حالت تهوع ...

فرقي نداره صبح يا شب

هر دو علامت بارداريه

من هر نوبت داشتم و بيشتر عصرا

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷

سلام. من شانسی یکساعته با این تاپیک آشنا شدم . خیلی خوشحال شدم که پیداش کردم. فقط تعداد صفحات خیلی زیاد بود نتونستم به اندازه کافی مطالعه کنم. دیروز آزمایش بتام افت کرد و دکتر گف داروهات رو قطع و سقط بشه . من از شهر تبریزم. میخوام حتما یه سر بیام تهران و اونجا هم علت سقط هام که ۳ تا شد رو دوباره بررسی کنم .اینجا با دکتر رزاقی و عارفی اشنا شدم که گویا رزاقی نیستن و عارفی هم دیر وقت میدن. تو تل گ رام گروه ندارید که راحت بشه صحبت کرد؟ 

من به اندازه کافی ۵ ساله وقت تلف کردم و الان ۳۴ سالمه و نمیخوام بیشتر از این وقت از دست بدم. ممکنه منو راهنمایی کنید که تو کوتاهترین زمان برای بررسی علت دقیق سقط ها کدوم دکتر مناسبه؟ نظرتون در مورد دکتر رضا نصر چیه ؟ میخوام اگه ممکن باشه نظر چند تا دکتر رو بدونم.ممنونم

عزیزم منم بیشتر عصر به بعد حالم بد میشه حالت تهوع و استفراق من سینه درد و ترشح زیاد هم دارم شما هم د ...

من فقط حالت تهوع دارم استفراغ ن.دردسینه وترشحم درحد لک روی لباس زیرم.کمه.

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
1394

سلام وقت بخیر دوستان 

کسی خبر داره دکتر رزاقی ایران برمی گرده یا نه؟ 

من دو سقط داشتم خودم مشکل انعقادی دارم فاکتور 5 (v) خونم پایینه مورفولوژی همسرمم هم خیلی بد بود 

تو بارداریام آمپول کلکسان هم میزدم اما باز سقط شد رفتم پیش طرازی بهم می گه رحم اجاره ای بگیر خیلی افسرده شدم یعنی به هیچ عنوان امکان بارداری تو بدن خودم نیست؟

سلام وقت بخیر دوستان  کسی خبر داره دکتر رزاقی ایران برمی گرده یا نه؟  من دو سقط داشتم خو ...

بر چه اساسي گفته رحم اجاره كن؟؟

عزيزم از عارفي وقت بگير

ازمايشات كامل سقط مكرر رو بده

بررسي رحمي هم بشو

واسه نا اميدي خيلي زوده

شايد علاوه بر مشكل انعقادي ايمني هورموني  كمبودويتامين دي

اسپرم همسرت ضعيف باشه كه تمامي اينا قابل حل و درمانه

سلام. من شانسی یکساعته با این تاپیک آشنا شدم . خیلی خوشحال شدم که پیداش کردم. فقط تعداد صفحات خیلی ز ...

عزيزم از عارفي وقت بگير

شما فعلا تا دو سه ماه در گير همين افت بتايي

پس عجله نكن چون براي دادن ازمايش سقط مكرر بايد دوتا پريود كامل از سقط گذشته باشع تا هورمونات به حالت عادي برگردن

امروز از عارفي وقت بگير

و تو شهر خودتون بهترين دكتر دانايي هست از اونم وقت بگير

من صفحه٣٠٥ازمايشات سقط مكرر رو گذاشتم

عارفي همه ازمايشات رو قبول نداره واسه همين ماها

ميگيم برين بدين يه متخصص ديگه بنويسه و اين ازمايشات فقط بايد تهران بدين اونم ازمايشگاه مسعود بهار خسروشاهي

بعد انشالله كه باردار شدي نسخه اولو بيا پيش عارفي

و بعد ديگه تحت نظر دانايي بارداري موفقي خواهي داشت

چون دانايي هم داروي كامل ميده

1403

سلام دوستان کسی اینجا بیمار دکتر رضا نصر هست لطفا راهنمایی کنین من زایمان زودرس داشتم یه ساله پیش ۴تا انتقاله منفی پیشه طرازی لطفا اگه کسی دکتر نصررومیشناسه بهم بگید چه جوردکتری هستن؟

عزيزم از عارفي وقت بگير شما فعلا تا دو سه ماه در گير همين افت بتايي پس عجله نكن چون براي دادن ازما ...

ممنون از لطفتون. تو شهر خودمون از اولش تحت نظر دانایی هستم . از عارفی هم وقت گرفتم برای شهریور دادن. 

ممنون از لطفتون. تو شهر خودمون از اولش تحت نظر دانایی هستم . از عارفی هم وقت گرفتم برای شهریور دادن. ...

بهترين كارو كردي

اينجوري بهتر به نتيجه ميرسي ايشالله

سلام دوستان کسی اینجا بیمار دکتر رضا نصر هست لطفا راهنمایی کنین من زایمان زودرس داشتم یه ساله پیش ۴ت ...

من تعريفشو زياد شنيدم

اما اينا هيچ كدوم متخصص سقط نيستند

1339