1147
1226
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 264543 بازدید | 26477 پست
سلام دوستای گلم من مشکل نازایی داشتم با دو بار آی وی اف منفی یه بارداری طبیعی که شیمیایی بود و این د ...

نوچ ربطي به سقط نداره

ضربان تو هفته فقط مهمه كه باشه تعدادش مهم نيس

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
سلام به همه دوستان من دوبار سقط با تشکیل قلب تو هفته ۷ و ۶ داشتم و یه بار هم سقط تو هفته ۷ که وقتی ...

تو بارداری قرص تیروئید و سلنیوم خوردی؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم

تو بارداری هم میشه آزمایش های ایمنی رو داد؟

من قبل از بارداریم به دکتری که برای میکرو پیشش میرم گفتم برام آزمایش های ایمنی بده..خودم خیلی مشکوکم..آخه هر یک سال و نیم دو‌سالی یکبار سرماخوردگی میگیرم میگم شاید ایمنی بدنم بالاست.

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من معجزه ت رو باور دارم ..برای سالم به دنیا اومدن  نی نی من صلوات بفرستید ..یه مامان با بارداری پرخطرم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

دوستایی که مشکل ایمنی داشتین میشه بگین دکتری که برای سقط مکرر رفتین ازتون علایم نخواست؟میگن اگه دیر به دیر سرماخورده بشیم ایمنی بدن بالاست و جنین رو‌ دفع میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من معجزه ت رو باور دارم ..برای سالم به دنیا اومدن  نی نی من صلوات بفرستید ..یه مامان با بارداری پرخطرم
دوستایی که مشکل ایمنی داشتین میشه بگین دکتری که برای سقط مکرر رفتین ازتون علایم نخواست؟میگن اگه دیر ...

ن علائم نخواست سریع ازمایش نوشت تا فهمید مشکل دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
1156
ن علائم نخواست سریع ازمایش نوشت تا فهمید مشکل دارم

برام دعا کنید اعصابم خورده خیلی از صبح منتظرر شب بودم که حالت تهوع داشته باشم اصلا هیچی ندارم باز باید صبر کنم تا فردا صبح 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا کنید اعصابم خورده خیلی از صبح منتظرر شب بودم که حالت تهوع داشته باشم اصلا هیچی ندارم باز با ...

من اصلا علائم نداشتم جوری ک هی پامیشدم میرفتم سونو.  اصلا نگران نباش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
سلام احتمالا سرم ivig نیاز دارین. شاید مشکل انعقادی هم دارین و نیاز به آمپول رقیق کننده خون مثل آنوک ...

بله گفتن هرموقع فتال پل مشاهده بشه اینار ivig باید بزنی

برای مشکلات انعقادی آزمایشات رو دادم مشکل نداره اما دکتر میگه برای احتیاط بهتره هپارین بزنی

تو بارداری قرص تیروئید و سلنیوم خوردی؟

اره لوتیروکسین میخورم سری قبل آزمایش دادم tsh زیر ۲ بود سلنیوم هم قبل بارداری سوم خوردم ولی تو بارداری نخوردم

سلنیوم واسه کسانیکه مشکل من رو دارن تو بارداری تجویز میشه؟

به من گفتنivig رو بعد مشاهده فتال پل بزن اما من هفته ۷و ۶ به صورت خودبه خود سقط میکنم استرس دارم الان دوباره تو اقدامم

میخواستم برم تحت نظر دکتر رزاقی که بچه ها گفتن خوبه ولی ِایشون رفتن

اگه کسی مشکل من رو داشته و تحت نظرشون بوده میشه بگه درمانش چی بوده؟

خیلی ممنون بچه ها که جواب میدین

1233
من اصلا علائم نداشتم جوری ک هی پامیشدم میرفتم سونو.  اصلا نگران نباش

سونو خوب نیست آخه رو بچه تاثیر بد میزاره..اگه نه من با کلی دکتر سونو در ارتباطم وو خیلی راحت بدون اینکه دکترم بنویسه میتونم برم سونو بدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکس نمیاد اگه لینک تل گرام دارین اونجا بفرستم فردا انتقالمه بخدا خیلی استرس گرفتم

دوستا  عزیزم فردا صبح انتقالمه لطفا برام دعا کنید خیلی سختی کشیدم تو این سال خواهش میکنم اگه باردارین مادرانه دعام کنید چون مامانم نمیدونه میرم انتقال.ممنونم

اره لوتیروکسین میخورم سری قبل آزمایش دادم tsh زیر ۲ بود سلنیوم هم قبل بارداری سوم خوردم ولی تو باردا ...

بله برای تی پی او میدن . شما حتما هم کورتن لازمی هم سرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
به من گفتنivig رو بعد مشاهده فتال پل بزن اما من هفته ۷و ۶ به صورت خودبه خود سقط میکنم استرس دارم الا ...

سرمو باید بلافاصله بعد مثبت شدن بی بی چک باید بزنی و هر 28 روز تکرار . دکتر باید بگه چند دوره میخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
سونو خوب نیست آخه رو بچه تاثیر بد میزاره..اگه نه من با کلی دکتر سونو در ارتباطم وو خیلی راحت بدون ای ...

کی گفته سونو تاثیر بد میذاره ؟؟ اصلا اینطور نیست عزیزم . من هفته 5-7-9-12-18-28-30-34-36-رفتم سونو مشکلی هم نبود. سونو معمولی مشکلی ایجاد نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
1167
سرمو باید بلافاصله بعد مثبت شدن بی بی چک باید بزنی و هر 28 روز تکرار . دکتر باید بگه چند دوره میخواد

ممنون که جواب میدین

کاش برام تجویز کنن بلافاصله بعد مثبت شدن

حالا اصرار میکنم شاید قبول کنن ولی این سری گفتم بلافاصله تجویز کنید گفتن باید فتال پل مشاهده بشه

فتال پل با سونو واژینال کی دیده میشه؟

ممنون که جواب میدین کاش برام تجویز کنن بلافاصله بعد مثبت شدن حالا اصرار میکنم شاید قبول کنن ولی ای ...

عزیزم تا فتال پل دیده بشه خیلی دیره برای سرم.  من 6 روز مونده بود ب موعدم بی بی چک ی هاله کمرنگ افتاد رفتم ازمایش دادم با اینکه عدد پایین بود فرداش تکرار کردم سریع رفتم رزاقی نامه سرم داد.  شما بلافاصله بعد بی بی چک و ازمایش مثبت ب دکتر بگو سرم تجویز کنه.  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
ممنون که جواب میدین کاش برام تجویز کنن بلافاصله بعد مثبت شدن حالا اصرار میکنم شاید قبول کنن ولی ای ...

بله با سونو واژینال دیده میشه.  ولی دیره برای سرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
عزيزم ببخشيد ديرجواب ميدم ولي براي روزاي آينده ميگم دو سه ساعت اينور اونور فرق نداره

ممنونم عادله جان

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت که روز تولدم نی نیم صحیح و سالم بغلمه خدا جونم شکرت به خاطر تپش قلب نی نی نازم...  خداجونم شکرت که تا صدسال دیگه هم به سلامتی میتپه  خداجونم هزاران بار شکرت که نی نیم سالمه  من این سعادتو داشتم تا حالا سه بار حس مادر شدنو بکشم کلا 25 هفته تو سه بار. مطمئنم این بار چهل هفته تموم من مامان نی نی تو دلیمم بعدشم هزار سال مامان عشقم تو بغلم.  لطفا برای سلامتی مادرم و سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین*

سلام دوستای گلم دیگه طاقت استرس ندارم امروزم فطع علایم دارم همیشه سر صبح با حالت تهوع بودم...احتمالا تا ظهر برم بیمارستان سونو بدم..سر صبح هم اندازه یه ناخن خون دیدم بعدش هم لک زرد پر رنگ..برام دعا کنید به خیر بگذره..به شوهرم گفتم و  بهش آمادگی دادم.‌گفتم اگر هم خدای نکرده اتفاقی افتاده باشه بعد از دو سال و نیم نازایی  به همین قدرش هم باید راضی باشیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241