1147
1267
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 275747 بازدید | 26915 پست
منظورت رو شکم خودمون؟ مال من که همیشه بوده نمیدونم   شاید پر رنگ تر شده فقط بچه من اصلا کولی ...

فقط علائمش خون تو مدفوع بود؟؟

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
فقط علائمش خون تو مدفوع بود؟؟

اره  خون تو مدفوع و اسهال

للبته تادو ماهگی بچه ای که شیر مادر میخوره روزی ۵ یا ۶ بار پی پی میکنن ولی بعدش کم میشه پسر من دیگه روزی سه بار شده بود بعد یدفه شد روزی ۸ بار البته فقط ۲ بار خون دیدم دکتر گفت حساسیت ضعیفه فقط لبنیات رو گفت از رژیمت قطع کن

نگران نباش پسر اولم حساسیت نداشت ۷ درصد بچه ها حساسیت دارن

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

اره  خون تو مدفوع و اسهال للبته تادو ماهگی بچه ای که شیر مادر میخوره روزی ۵ یا ۶ بار پی پی میک ...

برا من دخترم روزی 3بار فقط پی پی میکنه . اونم شله . همه میگن کمه ولی وقتی از اول همینجوری بوده دیگه چ کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
اره  خون تو مدفوع و اسهال للبته تادو ماهگی بچه ای که شیر مادر میخوره روزی ۵ یا ۶ بار پی پی میک ...

بخاطره اینکه صورت دخترم جوش زده حساس شدم . امروز برای اولین بار مرطوب کننده فیروز زدم ببینم بهتر میشه شاید از خشکی پوست باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
1258

بچه ها و استاتر جون يه دكتر سقط مكرر خوب بهم معرفى ميكنى همراه با آدرس و شماره تلفن ممنونم ازت 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . . .💖
برا من دخترم روزی 3بار فقط پی پی میکنه . اونم شله . همه میگن کمه ولی وقتی از اول همینجوری بوده دیگه ...

توشکم بود بهتر بود

الان کلی درد سر داره حتی باید نگران پیپی کردنش هم باشیم

خدایا خیلی خستم امتحانمواز این سخت تر نکن 
بچه ها و استاتر جون يه دكتر سقط مكرر خوب بهم معرفى ميكنى همراه با آدرس و شماره تلفن ممنونم ازت 

سلام خوبی چندتا سقط داشتی چند هفته دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه میتونی بری پیش سهیلا عارفی تلفن و آدرسش اینترنت هست هر چی آزمایش و عکس رنگی داری با خودت ببر یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه زنگ بزن نوبت بگیر از یکشنبه زنگ بزن اشغاله زیاد باید پشت خط باشی دیر نوبت بده 

1274
توشکم بود بهتر بود   الان کلی درد سر داره حتی باید نگران پیپی کردنش هم باشیم    

اره بخدا . جرات نمیکنم چیزی بخورم . تو بارداری ک همش رژیم داشتم گفتم بعد بارداری جبران کنم الانم همش میترسم . دلم شیرینی و شکلات میخواد نمیتونم بخورم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
توشکم بود بهتر بود   الان کلی درد سر داره حتی باید نگران پیپی کردنش هم باشیم    

تنها جون شما پسرت چند بار مدفوع میکنه ؟؟ من در روز 3باریا 4بار . یعنی کمه؟؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
خب همه بچه ها مثل هم نیستن سه بار هم خوبه پی پی بچه ای که شیر مادر میخوره شله

مرسی ترانه جون ک هستی . نمیدونم ماها زیادی نگرانیم یا کلا همه مادرا اینجورین . 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
سلام خوبی چندتا سقط داشتی چند هفته دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه میتونی بری پیش سهیلا عارفی تلفن و ...

سلام عزيزم ممنونم كه جواب دادى من سه تا سقط داشتم يكيش پوچ بود دوتا هم ايست قلبى جنين .دكتراى زيادى رفتم آزمايش انعقادى و ايمنى و هورمونى ، كاريوتاپ و انجام دادم شوهرمم همه ازمايشات مربوطه رو انجام داد ولى مشكلى نداشتيم تو باردارى سوم از شياف پروژسترون استفاده كردم آمپول سلكسان روزى يكى ميزدم آسپرين هم خوردم ولى بازم تا شش هفته بيشتر رشد نكرد و قلبش وايستاد خيلى نااميد شدم همش ميگم كاش يه مشكلى بود درمانش ميكردم دودلم هستم كه برم دكتر طب سنتى يا يه دكتر خوب تو تهران 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . . .💖
1167
بخاطره اینکه صورت دخترم جوش زده حساس شدم . امروز برای اولین بار مرطوب کننده فیروز زدم ببینم بهتر میش ...

اون حساسیت پوستیه پسر اولم بثورات قرمز رو صورتش میزد بری دکتر پماد میده که کورتونه از ۶ ماهگی خوب میشن

جوش که چیزی نیست کاری بهش نداشته باش

سلام عزيزم ممنونم كه جواب دادى من سه تا سقط داشتم يكيش پوچ بود دوتا هم ايست قلبى جنين .دكتراى زيادى ...

خواهش می کنم متاسفم منم چهار تا سقط با ایست قلبی جنین نه هفته داشتم سقط سوم و چهارم انوکساپارین ۴۰۰۰ داشتم بازم سقط شد تا این که رفتم پیش دکتر رزاقی تهران که الان خارجه آزمایش دادم مشخص شد مشکل انعقادی و ایمنی دارم هیستروسکوپی هم شدم شوهرم سالم بود سه ماه قبل بارداری آسپرین و متفورمین و فمبیون و امکاسه استفاده کردم به لطف خدا باردار شدم الان هفده هفته ام توی بارداری انوکسا ۶۰۰۰ و آسپرین و پروژسترون و چندتا قرص دیگه دارم هر ۲۸ روز سرم ای وی ای جی ۲۰ گرم تزریق می کنم تا ماه هفت باید تزریق کنم به نظرم شما هم بیا پیش عارفی آزمایشات رو بزار ببینم 

خواهش می کنم متاسفم منم چهار تا سقط با ایست قلبی جنین نه هفته داشتم سقط سوم و چهارم انوکساپارین ۴۰۰۰ ...

شما تو آزمايشات قبلى كه انجام دادى نشون نداد كه مشكل انعقادى دارى ؟تو پست بعدى آزمايشامو ميذارم ببين ممنونم عزيزم 

1252