1464
1459
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 332050 بازدید | 29249 پست

سلام. دکتر عارفی بهم سرم داد. تهران کجا باید بزنم؟بیمارستان بقیه الله  روشنیدم.پنجشنبه ها هم هستند؟ چون وسط هفته نمیتونم برم.

میشه برام دعا کنید که این بار نینی ام رو صحیح و سالم بغل کنم؟

تا اونجایی که من میدونم ویزیت دفعه اول دکتر عارفی سه شنبه ها هست فقط.

یکی از دوستان که برای یک شنبه نوبت داشت..فکر کنم میتونه نوبتش رو فقط به کسانی بده که قبلا اونجا ویزیت شدند.بپرسید که اگر از راه دور می آیید اذیت نشید.

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

حالم خوب نيست  همش ميترسم كه يه اتفاقي براش بيفته ببرم دكتر يعزچيزي بگه ميترسم دلم ترسيده توروخ ...

این فکرها تا حدی طبیعی هست گلم.بدنت ضعیف شده.چیزهای مقوی بخور.هفت مغز بخور.کاچی که درست میکنی..هفت مغز رو پودر کن و بریز داخلش/روزهای بعد از زایمان خیلی سخته.بچه داری  و بی خوابی و مهمون داری کردن...کم کم عادت  میکنی.

دوستان من پاک شده بودم چند روز الان دیدم ب خونریزی افتادم الان یعنی این خون پریودیه یا ادامه خونریزی ...

عزیزم بعد زایمان معمولا تا 40 روز خونریزی ادامه داره.من که تا 50 یا 60 روز شد که کامل پاک بشم.بعضی ها تا وقتی بچه شیر میدهند پریود نمی شوند.از مادر یا خواهرت بپرس که اونا چجور بودند.چون معمولا ارثیه.

1473
عزیزم بعد زایمان معمولا تا 40 روز خونریزی ادامه داره.من که تا 50 یا 60 روز شد که کامل پاک بشم.بعضی ه ...

ممنون عزیزم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
برای سرم زدن باید همراه داشته باشم؟وسیله خاصی لازم نیست؟ مثلا ملحفه یا پتو؟

وسبله لازم نیست ولی همراه داشته باشی بهتره

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم

دوستان دکتر عارفی برام پردنیزولون داده اما گفته تو اقدام مصرف کنم در صورتی که دکتر ایمنی گفت یه هفته قبل اقدام قطع بشه ، دکتر رزاقی هم قبل اقدام قطع می‌کرده حالا خانمهایی که دوز رزاقی رو با شروع ۴تا 10 میلی داشتن منو راهنمایی کنین لطفا ، ممنون .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ملک بودم و فردوس برین جایم بود
1432
سلام دوستان من دخترم رو بردم دكتر گفت رفلاكس داره البته گفت همه بچه عا كم و بيش دارن اگه بيشتر شد دو ...

بچه ها سیستم گوارشي شون تکمیل نیست برای همین کولیک دارن تا ۴۰ روزگی شدیده و تا ۴ ماه هست نگران نباش

البته بچه ها با هم فرق دارن من پسر اولم کولیک شدید بود تا صبح نمیخابید پدرم دراومد ولی حساسیت به پروتیین گاوی و رفلاکس نداشت البته بالا اوردن معمولی که همه بچه ها دارن

پسر دومم ارومه کولیک خیلی ضعیف داشت تو چهار ماهگی تو مدفوعش خون دیدم خلاصه دکتر گفت حساسیت به پروتیین گاوی داره البته ضعیفه  چون نسبتا بچه ارومیه ولی بهر حال اصلا نباید هیچ لبنیاتی بخورم

حتی کیک و شکلات توش شیر خشکه نباید مصرف کنم

حالا از علایم حساسیت به پروتیین گاوی دیدن خون در مدفوع یا اسهال یا یبوسته

1474

آزمایشات ناقصه فقط عفونی و یه cbc ساده هست اینا خوبه قبلا عفونت سایتومگال و توکسوپلاسما داشتی الان نداری یه ویروس واریسلا زوستر هم داشتی ولی خوب باید igm واریسلا زوستر رو هم بدی معلوم بشه الان داری یا نه عفونت توکسوپلاسما و سایتومگال هم باعث مرگ جنین میشه . درخواست دوستی نیومده 

1457