1735
1714
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 431019 بازدید | 35004 پست

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام بچه ها..کسی میدونه چرا باید ای وی ای جی رو حتما تو بیمارستان تزریق کنیم.به من گفتن حتما برم بیم ...

احتمال حساسيت و واكنش هست

بايد تحت نظر باشي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
1718
کسی دلیل بارداری پوچو میدونه؟ باید چه آزمایشایی بدیم

اغلب ايمني و انعقادي

ازمايشات صفحه  ٣٠٥ هست

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

سلام.

من امروز بتام مثبت شد.و اولین آمپول انوکسپارین رو زدم.ولی آزاد یک دونه خریدم.داروخانه گفت باید بری اداره بیمه.اسمت تو سیستم ثبت بشه.بعدش هر داروخانه ای بری با بیمه برات حساب میکنند.بیمه امون خدمات درمانی سابق هست.که الان شده سلامت.کسی میدونه کجا باید برم؟ داروخونه نمیدونست.

خدایا خودت پناه دلم باش.
1760
سلام. من امروز بتام مثبت شد.و اولین آمپول انوکسپارین رو زدم.ولی آزاد یک دونه خریدم.داروخانه گفت بای ...

آره تماس بگير مركز بيمه سلامت

اونجا بهت آدرس ميدن

داروخونه هاي هلال احمر هم اگه نامه از دكتر داشته باشي و آزمايش مثبت بارداري و نسخه بهت ميدن

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
سلام بچه ها..کسی میدونه چرا باید ای وی ای جی رو حتما تو بیمارستان تزریق کنیم.به من گفتن حتما برم بیم ...

چون قبلش سرم ضد حساسيت ميزني و اگه خدايي نكرده واكنش نشون بدي تو بيمارستان تجهيزات رسيدگي هست

1759
سلام یاس عزیز و بقیه دوستان لطفا راهنماییم کنید دوستان مشکل ایمن  تا حد  مهم هست تو انتقا ...

سلام عزیزم. بله مشکل ایمنی اتفاقا تو میکرو بیشتر تاثیر داره نسبت به بارداری طبیعی. ان شالله اینبار با درمان مثبت میشی.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
اینایی که سقط کردین.... یه سوال دارم اولش ازتون لک های سیاه اومد؟ یا لخته های خیلی کوچیک سیاه و خی ...

برا من خون با دفع يه كيسه سفيد تموم شد

واي يادم افتاد دوبازه😭

دوستان مینا قطع دسترسی شده . . لطفا ب نی نی یار بگید رسیدگی کنه . خودش نمیتونه بیاد

وای چرا؟! من بلد نیستم چیکار کنم! کاش یه کاربری دیگه درست کنه.

احتمال حساسيت و واكنش هست بايد تحت نظر باشي

من هر سری میرم بیمارستان، خیلی بد برخورد میکنن! انگار ارث باباشونه! میگن برو درمانگاه بزن! منم گفتم هیچ جا مسئولیت قبول نمیکنن! اما هر سری، هر دیقه میپرسن ویال اخرته؟!  کی تموم میشی؟! اصلا راضی نیستم اونجا سرم بزنم اما مجبورم. حتی یکبارم بخاطر تزریق سریع سرمها حساسیت شدید دادم! ۶ ساعت معطلی و عذاب که میکشم یه طرف، رفتار بد پرسنل اورژانس زنان یه طرف!

سلام منم دوتا سقط داشتم هردوتاشون قلب داشتن ولی هفته 9 قلبشون دیگه نزد و رشد نداشتن  مشکل ایمن ...

با درمان مناسب ان شالله نتیجه می گیری. حتما برو متخصص سقط مثل دکتر سهیلا عارفی. داروهاتو استفاده کنی دیگه مشکل سقط پیش نمیاد ان شالله. 

1651