1345
1341
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 300550 بازدید | 27768 پست
مامان ارنیکا جون .عزیزم خیلی پردنی مهمه از قبل خورده بشه.من یادمه رزاقی اصرار شدید داشت که اصلا موقع پردنی خوردن اقدام نداشته باشم.ایشالله عزیزم اینبار جواب میگیری خانمی
انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

مرسی خانومی من که خیلی امیدوارم حالا نمیدونم از دکتر بخوام گلکزان 6000بزنم اینباریانه من A1298C C677T BETA FIBRINIGEN هتروزیگوتم PAI هم نرمالم کسی چیزی ازاینا میدونه
دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
1350
1348
٢٢٧٢٩٧٥٢
شنبه دوشنبه سه شنبه چهار شنبه
دکتر رزاقی تجریش دزاشیپ بعد از اتشنشانی جنب دییرستان سلام ساختمان پزشکان طبقه ٤ دخترا وقتاش پر شده شنبه زنگ بزنید
انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
1308
فاطی بیا پیش رزاقی نمخاد بری پیش نصر دیگ
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم}
سلام عزیزم
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم}
1335