1989
2019
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 589231 بازدید | 41986 پست

سلام دوستان لطفا هرکس پیام منو میخونه جواب بده،کسی تو گروه تلگرام مائده جون نیس؟؟من میخوام تو گروهشون عضو بشم اینجا هم ۲دفعه پیام گذاشتم ولی فک کنم چندوقته که تو این سایت آنلاین نشدن لطفا هرکی تو گروهش عضو هست بگین یا من آیدیم رو بدم یا شما بدین که بتونم تو تلگرام پیام بدم و لینک گروه رو برام بفرستین ممنون میشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ممنون عزیزم سه بار قبل بارداری لنفو کردم که عددش رسید به ۳۳.۵ یکبارم بعد بارداری لنفو کردم. مشکل خ ...

منم تو تبریز رفتم،البته من شهرستانم،دکتر زنان که حسینی اقدم هست منو به دکتر جواد احمدیان متخصص ایمونولوژی تو تبریز معرفی کردن

اینا هم بعد آزمایش گفتن عدد اپکا 12هست و باید سه جلسه قبل بارداری و دو جلسه بعد بارداری لنفوسیت تراپی بشی

شما پیش کدوم دکتر میرین 

هم زنان و هم ایمونولوژی؟؟؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

از واس من شدیدتره؟من از اول راهنمایی ک پریود شدم همینطوری تنبلی داشتم.شیش ماه یبارم ب زور پریود میشد ...

خداروشکر عزیز

خوشحال شدم 

منم خیلی تنبلی دارم،اتفاقا تخمدانهای منم قشنگ درد دارن و من دردشون رو میفهمم

باشه زیاد فعالیت میکنم،اما زیاد اضافه وزن ندارم شاید 2یا 3کیلو اما به نظر خودم شکمم نسبت به جاهای دیگر بدنم بزرگتر هست

بازم ممنونم

من با لنفوسیت تراپی نتیجه گرفتم مشکلم آپکا۱۰بود و دوتا از سی دی مارکرا داروهای بارداریم:پردینزولون ...

خداروشکر

فقط مشکل اپکا داشتین؟

چند بار سقط داشتین و تو چن هفته بودن ؟

چن بار لنفوسیت تراپی کردین قبل و بعد بارداری؟؟

منم تو تبریز رفتم،البته من شهرستانم،دکتر زنان که حسینی اقدم هست منو به دکتر جواد احمدیان متخصص ایمون ...

تو شیخ الرئیس؟ هزینش چند شد

دو بار حس مادر شدن رو خواستم تجربه کنم ، ولی نشد..
بله من انجام دادم ونتیجه گرفتم بالا واسه یکی از بچه ها توضیح دادم

متاسفانه یا خوشبختانه فهمیدم باردارم

یبار بعدش لنفوتراپی شدم یبارم گفتن بعد عید برم

ولی فعلا همه چی خوبه

اابته دارو هم مصرف میکنم

دو بار حس مادر شدن رو خواستم تجربه کنم ، ولی نشد..
خداروشکر فقط مشکل اپکا داشتین؟ چند بار سقط داشتین و تو چن هفته بودن ؟ چن بار لنفوسیت تراپی کردین ...

آپکا و دوتا از سی دی مارکرا

سه تاسقط ۵هفته،۷هفته،خارج رحمی

دوبار لنفو کردم قبل بارداری

متاسفانه یا خوشبختانه فهمیدم باردارم یبار بعدش لنفوتراپی شدم یبارم گفتن بعد عید برم ولی فعلا همه چ ...

دارو چی مصرف میکنی؟

خدایا تو خیلی مهربونی، مطمئنم که هوامو داری. من هم بهت ایمان کامل دارم. خودم و دلم رو فقط به خودت میسپارم 🙏🙏
آپکا و دوتا از سی دی مارکرا سه تاسقط ۵هفته،۷هفته،خارج رحمی دوبار لنفو کردم قبل بارداری

شما چه داروهایی در بارداری مصرف کردی؟

خدایا تو خیلی مهربونی، مطمئنم که هوامو داری. من هم بهت ایمان کامل دارم. خودم و دلم رو فقط به خودت میسپارم 🙏🙏
انوکساپارین  پردنیزولون شیاف Mthf

شما دیگه سرم براتون تجویز نشد؟

میشه بگید MTHF  چیه؟

من تنبلی تخمدان خفیف دارم کیست نمیزنم ولی تخمک بالغ ندارمو و همشون ریزن میشه دقیق بگید چه کارایی بک ...

عزیزم اگه اضافه وزن داری کم کن.رژیم سخت نگیر ک ویتامینات و از دست بدی.چون کمبود ویتامین و ضعیف شدن بدن هم خودش باعث سقط میشه.با فعالیت و ورزش کم کن.اصلا فعالیت و ورزش خوب و منظم داشته باش،رژیم غذایی سالمم داشته باشهله هوله و روغن و مواد غذایی بسته بندی رو کلا حذف کن،کمم نکردی، نکردی.اینا خودش خیلی موثره.

ویتامین و  آسپرینم بخور ،اینا خودشون رو کیفیت تخمک تاثیر دارن

بددکش گرم تخمدان از گوگل سرچ کن کامل توضیح داده،حتما انجام بده

ب دکترت بگو برات متفورمین تحویز کنه.من خودم گفتم برام تجویز کرد.خیلی ام خوب نتیجه گرفتم.

بعدم اضافه وزنی ک میگم فکرنکن خیلی چاق و میگما

من با قد ۱۶۳ وزنم ۶۰ بود

ولی دکتر گفت زیاده بااینکه همه میگفتن خیلی لاغر و خوبی

دکتر میگفت چون تنبلی تخمدان داری حداکثر باید ۵۷ بشی

همینا،دیگه چیزی یادم نمیاد🤔همه اینا در کنار هم نتیجه میده

اها راستی من دمنوش زنجبیلم هرروز میخوردم

چون طبعم سرد بود،خیلی حالم و خوب میکرد،جریان خونم ب گردش میندازه خیلی تاثیر خوبی رو تخمدان داره.فشارمم هنیشه پایین بود،زنجبیل تنظیمش میکرد

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر عزیز خوشحال شدم  منم خیلی تنبلی دارم،اتفاقا تخمدانهای منم قشنگ درد دارن و من دردشون ...

اصلا یکی از علائم تنبلی تخمدان اینه ک باعث میشه شکم و کمرت باریک‌نباشه.چاقی شکمی‌ میاره

تحرکت و زیاد کن متفورمینم بخور تحت نظر پزشک

بادکش گرم تخمدانم از گوگل سرچ کن انجام بده

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40