1507
1482
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 337702 بازدید | 29445 پست
سلام بچه من رفتم پیشه رزاقی سه صفحه ازمایش برام نوشته سی دی مارکر شو با ازمایشاته عفونی روفهمیدبقیه ...

ازمايشات ايمني و انعقادي

قند

انسولين

Ana

ويروسي

ايدز هپاتيت 

روبلا

كلا ازمايشاتت كامله

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

ازمايشات ايمني و انعقادي قند انسولين Ana ويروسي ايدز هپاتيت  روبلا كلا ازمايشاتت كامله

سلام مایده جان یه سوال داشتم شما‌ هم امپول می زدی تو شکمت؟

جای سوزن  و‌کبودی ها رفته یا می مونه؟

شیاف خارجی پیدا نکردم ایرانی شو خریدم تاثیر داره؟

سلام بچه من رفتم پیشه رزاقی سه صفحه ازمایش برام نوشته سی دی مارکر شو با ازمایشاته عفونی روفهمیدبقیه ...

رفتی ونک برای بیمارای دکتر رزاقی تخفیف دارن اصرار کن برای تخفیف حتما. انگار میتونی براشون واتس اپ کنی بگن چقدر میشه

1436
رفتی ونک برای بیمارای دکتر رزاقی تخفیف دارن اصرار کن برای تخفیف حتما. انگار میتونی براشون واتس اپ کن ...

سلام.منم سه تاسقط داشتم😔هنوزم نمیدونم دلیلش چیه،چون دکترم اصلا آزمایش برا دلیلش ننوشت برام،میخوام دکترمو عوض کنم

8

سلام به همه

من سه تا بارداری پوچ داشتم شهرستانم...ماه پیش رفتم تهران پیش دکتر رزاقی

الانم همه آزمایشاتم بدون مشکله....ماه دیگه دوباره میرم پیشش نشون بدم اما موندم چرا هیچ مشکلی نیست

فقط فاکتور hla-dr باید بین ۵ تا ۱۵ باشه مال من ۱۴.۹

که نزدیک به مرزه....کی میدونه این مشکلمه یا نه

به خدا وقتی دیدم بدون مشکلم دارم میمیرم...امید داشتم یه مشکلی داشته باشم...یکی کمکم کنه لطفا

1476
من که شک دارم خوب باشه

مهرسا جان منم سه تا سقط داشتم کلی تحقیق کردم دیدم رزاقی تو این زمینه از همه بهتره

یه سری بچه ها میگفتن سونویی که میکنه خیلی موارد رو که بقیه دکترا تشخیص نمیدن متوجه میشه

بیماراش که بالای ۹۰ درصد راضی بودن من تحت نظر ابن سینا هم هستم اونا گفتن هم پردنیزلون هم انوکسا و سرم تو بارداری دارم یعنی عملا هرچی بود تجویز کردن یه جلسه رفتم چند روز پیش مطب رزاقی یسری آزمایش اضافه کرد و گفت هفته بعد برم سونو بشم و گفت تا جواب نیاد نمیشه گفت چه داروهایی باید استفاده کنم ولی درکل خیلی با حوصله آزمایشای قبلیم رو بررسی کرد 

1508